ادعا شرکت کارتریج جوهرافشان کانن در رابطه با تولیدات دو برابری تکذیب شد

کدام کارتریج چاپگر بهتر است؟

اینکه ما تونر بخریم یا جوهر بستگی به چاپگر ما دارد. اگر می‌خواهیم دستگاه جدیدی بخریم و به این فکر می‌کنیم که کدام روش چاپ را انتخاب کنیم، باید در نظر داشته باشیم که چه چاپی خواهیم داشت، هزینه‌ها چقدر خواهد بود و به چه کیفیتی نیاز داریم. انتخاب کارتریج چاپگر در اینجا بسیار مهم خواهد بود.

 پرینترهای جوهرافشان هنگام خرید بسیار ارزانتر از لیزری هستند. با این حال، تونرها قطعا کارآمدتر هستند و به شما اجازه می دهند صفحات زیادی را چاپ کنید. 

اگر فقط گاهی اوقات چاپ می کنید، احتمالاً چاپگر جوهرافشان کافی خواهد بود. اگر دستگاهی را برای دفتر می‌خریم که هر روز اسناد زیادی در آن چاپ می‌شود، بهتر است لیزر را انتخاب کنیم.
به طور کلیشه ای، چاپگرهای جوهر افشان کندتر و کارایی کمتری نسبت به چاپگرهای لیزری دارند. با این حال، این موضوع برای چندین سال صادق نبوده است.

 راه‌حل‌های مدرنی که توسط تولیدکنندگان برتر مانند HP یا Epson استفاده می‌شود، جوهر را به یک شکل کارآمد چاپ مانند تونر تبدیل می‌کند. کاربران آنها می توانند انتظار سرعت چاپ حدود بیست برگ در دقیقه را داشته باشند. 

با این حال، ما در اینجا در مورد دستگاه های پیشرفته صحبت می کنیم. اگر صرفه جویی کنیم می توانیم دستگاهی داشته باشیم که 6 برگ در دقیقه چاپ کند.
کارتریج های جوهر کیفیت تصویر بهتری را برای ما تضمین می کنند. به لطف استفاده از جوهر مایع، می‌توانیم روی ترکیب دقیق‌تر رنگ حساب کنیم. هنگام چاپ تصاویر چند رنگ، جوهر بی نظیر است. 

تونر برای چاپ های سیاه و سفید به خوبی کار می کند.هنگام خرید کارتریج جوهرافشان کانن، می‌توانید کارتریج‌هایی را که توسط شرکت‌های مستقل یا OEM ساخته شده‌اند انتخاب کنید.

این دومی توسط همان سازنده چاپگر ما تولید می شود، یعنی اصلی هستند. آنها معمولا گران تر هستند اما بهترین کیفیت را ارائه می دهند.

اگر تصمیم به خرید کارتریج های گران قیمت از سازنده نداریم، بهتر است به یک سرویس قابل اعتماد مراجعه کنیم که محصولات متناسب با مدل دستگاه ما را با کیفیت خوب در اختیار ما قرار دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.