از دفترچه یادداشت فانتزی برای نوشتن صورتحساب مالیاتی استفاده می کنند

آیا به معنای رویاهای خود علاقه دارید؟ آیا می خواهید یاد بگیرید چگونه رویای شفاف را ببینید؟ سپس یک دفترچه یادداشت فانتزی ضروری است! یک دفتر یادداشت در کنار تخت خود داشته باشید و ماجراهای شبانه خود را هنگام بیدار شدن یادداشت کنید.

کتاب طرح
اگر یک دفترچه یادداشت خالی بدون خطوط یا شبکه دارید، پس این یک کاندیدای عالی برای یک دفترچه طراحی است! برای ابله کردن یا یادداشت کردن ایده های خشن خود نیازی به کاغذ فانتزی ندارید.

رویدادهای روزانه
برخی از افراد ترجیح می دهند فعالیت های روزانه خود را به صورت شخصی ثبت کنند و یک دفترچه یادداشت خالی برای این کار مناسب است. چند جمله در مورد کارهایی که هر روز انجام می دهید بنویسید – چه کسی را دیدید، چه خوردید، روی چه چیزی کار کردید، و غیره.

کتاب تمرین حروف
به حروف دستی علاقه دارید؟ می دانید که برای پیشرفت باید تمرین کنید، پس چرا از یکی از دفترچه های خالی خود استفاده نکنید؟ Tombows یا Faber-Castels خود را بیرون بکشید و تمرین کنید!

حروف قلم مو مهارت شگفت انگیزی است که به دست آوردن آن کار سختی نیست – تنها چیزی که به آن نیاز دارید منبع مناسب برای یادگیری راه درست است. اگر می خواهید وارد حروف نویسی شوید، دوره رایگان ایمیل من را بررسی کنید و همین امروز شروع کنید!

وقتی برای خودتان کار می کنید یا به سادگی می خواهید برنامه خود را بهتر پیگیری کنید، ردیاب زمان یک ابزار فوق العاده است. یک دفترچه یادداشت در کنار میز خود نگه دارید و به سادگی زمان تعویض کار را یادداشت کنید تا بتوانید بعداً میزان مصرف زمان خود را مرور کنید.

اگر اهل تعلل هستید، این ممکن است فقط روشی باشد که به شما کمک می کند ببینید کجا گیر کرده اید تا بتوانید اصلاح کنید. راه‌اندازی آن بسیار آسان است، اما همیشه می‌توانید با برچسب‌های ردیاب زمان کمی سرگرمی و ذوق به آن اضافه کنید!

برای عروسی یا مهمانی برنامه ریزی کنید
برنامه ریزی برای مهمانی ها می تواند سرگرم کننده یا استرس زا باشد. تمام اردک های خود را با اختصاص یک دفترچه خالی منحصرا به برنامه ریزی خود در یک ردیف نگه دارید! این به خصوص اگر نامزد هستید و در حال برنامه ریزی برای عروسی خود هستید مفید است.

یک ژورنال می‌تواند محل مرکزی همه نمونه‌های رنگی، قرار ملاقات‌ها، لیست‌های پخش موسیقی، اطلاعات رجیستری و موارد دیگر باشد تا سرتان را گم نکنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.