از روغن موتور بهتام sn در انگشت نگاری ماموران انتظامی استفاده می شود

روغن ها بخصوص روغن موتور بهتام sn با مسافت پیموده شده دارای افزودنی های ویژه ای است که به حفظ این مهر و موم ها و به حداقل رساندن نشتی کمک می کند.

در عین حال، شوینده های ویژه برای حل کردن لجن موتور و سایر آلاینده ها کار می کنند.

روغن با مسافت پیموده شده ممکن است از روغن معمولی یا مصنوعی فرموله شود که بر قیمت تاثیر می گذارد.

اما فقط برخی از وسایل نقلیه برای این روغن کاری مناسب هستند. با دفترچه راهنمای مالک یا مکانیک باتجربه مشورت کنید تا ببینید آیا این روغن با مسافت پیموده شده ضروری و مناسب است یا خیر.

برای هر موتوری یک روغن وجود دارد، از جمله برخی کاربردهای کمتر رایج.

روغن دیزل: این روغن کاری برای موتورهای دیزلی طراحی شده است که معمولاً گشتاور بیشتری نسبت به نیروگاه های بنزینی تولید می کنند و تحت فشارهای سنگین تری قرار می گیرند.

روغن

روغن مسابقه‌ای: نیروگاه‌های با کارایی بالا نیازمندی‌های روانکاری منحصربه‌فردی برای تطبیق با دورهای بیشتر موتور (دور در دقیقه) که همراه با مسابقات و استفاده از پیست است، دارند.

تطبیق نوع روغن مناسب با خودروی شما برای به حداکثر رساندن حفاظت و عملکرد موتور حیاتی است.

دفترچه راهنمای مالک یا یک مکانیک واجد شرایط این اطلاعات مهم و سایر جزئیات ضروری را دارد، مانند فیلتر روغنی که باید استفاده کنید.

علاوه بر این، می خواهید بدانید که شرایط رانندگی (مانند یدک کشی یا سفرهای خارج از جاده) چگونه می تواند بر فرکانس تعویض روغن تأثیر بگذارد.

در نهایت، زمان تعویض روغن در مقابل فاکتور مسافت پیموده شده را در نظر داشته باشید. به عبارت دیگر، مهم نیست که هر سال چند مایل اضافه می‌شود، شما می‌خواهید حداقل سالیانه روغن را تعویض کنید.

هر طرح حفاظت خودکار Endurance همچنین شامل آزادی انتخاب از میان مکانیک های دارای گواهی ASE، کمک جاده ای 24 ساعته، بازپرداخت خودروی کرایه ای، خدمات وقفه در سفر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.