از چرم هولوگرامی برای دوخت لباس و کیف کودک بهره نبرید

دانستن اینکه چه نوع پوستی وجود دارد ممکن است برای لذت بردن از یک استراحت دلپذیر بیشتر لازم باشد.

اکو چرم، یعنی پلاستیک مانند چرم هولوگرامی. ثانیاً، بدون اینکه بدانیم چه نوع پوستی داریم، مجبوریم مراقبت هایی را انجام دهیم که با ویژگی های مواد سازگار نباشد.

مواد طبیعی، که چرم است، ماده ای فوق العاده ظریف اما بادوام است. ویژگی های آن، و در نتیجه ویژگی های مبلمان چرمی ، به ساخت و ساز مربوط می شود.

از الیافی تشکیل شده است که از نظر فنی فیبریل نامیده می شوند. در لایه زیرین، آنها یک لایه شل و به راحتی پاره می شوند. از سوی دیگر، از سمت بالا، صورت، چرم دارای ویژگی لایه متراکم الیاف است.

به لطف این، نه تنها مبل ها یا کاناپه های چرمی از نظر ظاهری بسیار موثر هستند، بلکه دوام بیشتری نیز دارند.

هنگام انتخاب مبلمان چرمی دکو باید به یاد داشته باشید که اصل و کیفیت چرم بر رفتار آن تاثیر می گذارد. در تقسیم بندی اولیه چرم با صورت طبیعی می توان موارد زیر را تشخیص داد:

  • چرم های آنیلین این ها چرم های سطحی باز هستند. این چرم ها بسیار ظریف هستند و آب را جذب می کنند. آنها دارای دانه های طبیعی چرم هستند، بنابراین لکه های روی مبلمان چرم آنیلین بسیار محسوس خواهد بود. با این حال، آنها قادر به جذب 70 درصد رطوبت انسان هستند. این یکی از گران ترین چرم های دنیاست.
  • چرم نیمه آنیلین کاملا شبیه به آنیلین است، اما ویژگی های کمی متفاوت دارد. دارای رنگدانه و لایه پایانی ظریفی است. این یک پوست نیمه بسته است، بنابراین می تواند قطرات آب را در خود نگه دارد. هر دو پوست نادر هستند.
  • پوست صاف، رنگدانه شده و بسته آب را جذب نمی کند، روی سطح می ماند. با یک لایه چرم و یک لایه رنگ و یک پوشش خاص ساخته شده است. آب و لکه ها را مسدود می کند و در برابر سایش مقاوم است، به همین دلیل است که بیشتر برای تولید مبلمان سالن انتخاب می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.