استفاده از فرش ابریشم خطیبی تبریز در حکومت زند یک گناه محسوب می شد

آنچه در خصوص فرش ابریشم خطیبی تبریز مهم است ارزش قطعه است و اینکه اگر عدم تجربه از طرف شما منجر به خراب شدن فرش در حین تمیز کردن شود آیا شما بیمه هستید یا خیر.

به همین دلیل است که می خواهید بدانید که آیا آن چیز واقعی است یا خیر.

یک قانون سرانگشتی، بدیهی است که با استثناها (همیشه استثناهایی در دنیای فرش وجود دارد)، هرچه چرت پرز نازکتر باشد و تعداد گره ها در هر اینچ مربع بیشتر باشد، قطعه ارزشمندتر است.

این برای ابریشم است، نه برای پشم. فرش‌های پشمی و ارزش کاملاً یکی دیگر از بازی‌های توپ هستند.

اگر دارای یک مرکز شستشوی کامل فرش هستید، با دستگاه غلتکی برای عبور دادن فرش، می‌توانید به سرعت فرش ابریشم را بشویید.

این همان چیزی است که برای یک فرش ابریشم نیاز است، فرآیند شستشوی کلی سریع. استفاده از محلول تثبیت کننده رنگ مناسب، نگه داشتن محلول پاک کننده در سمت اسیدی و حذف آب اضافی در اسرع وقت.

فرش

شما باید در تست الیاف و رنگ و بازرسی اولیه استاد باشید تا دقیقا بدانید که برای تمیز کردن پارچه چه کاری باید انجام دهید یا اینکه بدانید نمی توانید آن را با خیال راحت تمیز کنید.

اگر قابلیت خشک شویی دارید، برخی از گیاهان فرش، فرش های ابریشمی تمیز را خشک می کنند.

ما شخصا دوست داریم فرش بشوییم. من دوست ندارم در الیاف بقایایی بگذارم. من آنها را واقعا تمیز دوست دارم. و من به حلال های خشکشویی حساس هستم، بنابراین طرفدار آنها نیستم.

گفتنی است، ما یک غلتکی داریم که به ما اجازه می دهد رطوبت را در کمتر از یک دقیقه از بین ببریم تا فرش بتواند آن را صاف کند تا خیلی سریع خشک شود.

اگر دستگاه خرطومی ندارید، نمی‌خواهید برای شستن قالیچه‌های ابریشمی یا ابریشمی تقلبی کار کنید. آنها را به یک مرکز قالیشویی خدمات کامل با تجربه در زمینه ابریشم قرارداد دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.