استفاده از پارچه مبلی یزد جدید به عنوان حوله صورت

نحوه استفاده از مبل تا حدی انتخاب پارچه مبلی یزد جدید را تعیین می کند. آیا مبل شما در اتاق شلوغی می نشیند که در آن سرگرم می شوید و به ناچار آب روی آن ریخته می شود؟

به عنوان مثال، ترکیب های لوکس و بافت دار با پشم، برای اتاق هایی که به ندرت استفاده می شوند مناسب هستند.

اگر بچه یا حیوانات خانگی دارید، پارچه نخی صاف بهترین است، زیرا در صورت نیاز می توان آن را شست.

پارچه‌های بادوام، مانند پارچه‌های مخملی یا مخلوط‌های میکروفیبر، برخلاف پارچه‌های سخت مانند مخمل یا شنل، در اتاق نشیمن به خوبی کار می‌کنند.

اگر به‌دنبال مبل‌هایی هستید که فقط در یک کتابخانه یا دفتر کار خانگی از آن استفاده کنید، بگویید سپس روی لوکس بپاشید.

به یک کاناپه نخی با نخ بالا، یک مبل چرمی یا یک مبل مخملی فکر کنید، اما به خاطر داشته باشید که آنها احتمالاً در برخی موارد به تمیز کردن حرفه ای نیاز دارند.

پارچه

تعداد نخ ها واقعاً مهم است: هرچه بیشتر باشد بهتر است و روکش مبل شما دوام بیشتری خواهد داشت. یک کلمه احتیاط در مورد رنگ های تیره:

اطمینان حاصل کنید که پارچه های تیره و طبیعی از نور مستقیم خورشید دور نگه داشته شوند، زیرا محو می شوند. روش دیگر، یک سایه روشن تر یا یک پارچه مقاوم در برابر محو شدن را انتخاب کنید.

روش Martindale واحدی است که مقاومت سایشی منسوجات را اندازه گیری می کند. این امر با شبیه سازی ساییدگی و پارگی طبیعی پارچه ها با آزمایش نمونه های نساجی با نیروی مشخص اتفاق می افتد.

با استفاده از فواصل 5000 چرخه، نمونه های پارچه را در دستگاه تست استحکام قرار می دهند و محکم می کشند، سپس دستگاه دو دیسک پشمی یا توری سیمی را به سطح می مالد.

امتیاز نهایی با تعداد دفعاتی که دیسک ها قبل از خراب شدن پارچه نوسان می کنند تعیین می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.