با ایزوگام صدف دلیجان خطرات رطوبتی منازل را به صفر برسانید

دو راه برای ضد آب کردن سقف های تخت وجود دارد. یکی از آنها روش سنتی است که شامل ساخت ساختاری است که در آن لایه پایین عایق حرارتی است و لایه بالایی عایق رطوبتی.

لایه بالایی معمولا از مواد قیری ساخته شده است که به شدت از کل سطح سقف در برابر سیل احتمالی محافظت می کند.

یکی دیگر از گزینه ها برای ضد آب کردن سقف تخت استفاده از به اصطلاح است روش معکوس در چنین شرایطی، عایق در بالا قرار دارد، بنابراین از لایه محافظ در برابر عوامل آب و هوایی مضر مانند اشعه UV یا در برابر آسیب های مکانیکی محافظت می کند.

این روش به عنوان مثال امکان ایجاد یک باغ سبز در پشت بام را فراهم می کند که نه تنها یک دکوراسیون اصلی ایجاد می کند.

بلکه به روشی عایق صدا در فضای داخلی ساختمان نیز کار می کند. این یک راه حل عملی و موثر است.

عایق رطوبتی سقف قیر

سقف های پوشیده شده با نمد سقفی نیاز به ایزوگام صدف دلیجان دارند، زیرا نمد سقفی ماده چندان مقاومی نیست و باید هر از چند گاهی مراقب کیفیت آن بود تا مدت طولانی بدون غافلگیری ناخوشایند به شکل نشتی سقف خدمت کند.

سطوح سقف ساخته شده از نمد سقف عمدتاً به سطوحی که با نمد سقف آسفالت پوشیده شده اند و سطوح جدیدتر پوشش داده شده با نمد بام با جوش حرارتی تقسیم می شوند.

عایق رطوبتی نمدی سقف عمدتاً برای آنهایی که با نمد سقف آسفالت پوشانده شده اند اعمال می شود. انجام عملیات ضد آب روی سقفی که با این نوع مواد پوشانده شده است، آن را در برابر باران، تگرگ یا آفتاب سوزان محافظت می کند و از سطح در برابر آسیب های مکانیکی محافظت می کند.

از چه محصولاتی برای ضد آب سقف نمدی استفاده می شود؟ اینها عمدتاً غشاهای سقف مایع هستند که به طور مؤثری عمر سطوح سقف معین را افزایش می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.