با گردو یک پوست برای کودکان خود مجسمه بسازید

گردو سیاه حاوی فیتات است. اینها تأثیر زیادی بر توانایی بدن در جذب آهن دارند. مصرف گردو در صورت کمبود آهن ممکن است منجر به کمبود آهن شود

مصرف بیش از حد گردو یک پوست سیاه ممکن است به کلیه ها آسیب برساند. جوگلون موجود در گردو ممکن است نقشی در این زمینه ایفا کند، اگرچه تحقیقات نامشخص است.

گردو سیاه ممکن است مایعات بدن مانند مخاط را خشک کند. آنها همچنین ممکن است باعث کم آبی بدن در طول بیماری شوند. با این حال، تحقیقات در این زمینه محدود است.

در صورت استفاده موضعی، گردو سیاه ممکن است منجر به بثورات پوستی شود. ترکیبات شیمیایی موجود در پوسته آجیل ممکن است پوست را تحریک کرده و منجر به درماتیت تماسی (بثورات قرمز رنگ) شود.

فیتات موجود در گردو ممکن است باعث کمبود آهن شود. زنان باردار بیشتر در معرض کمبود آهن هستند. این ماده معدنی برای بارداری بسیار مهم است. کمبود آن ممکن است منجر به عوارض شود.

کمبود آهن در دوران بارداری نیز ممکن است باعث سقط جنین شود، اگرچه تحقیقات بیشتری در این زمینه مورد نیاز است.

گردو سیاه ممکن است با سایر داروهایی که ممکن است مصرف کنید تداخل داشته باشد. اگر دارو مصرف می کنید، قبل از مصرف گردو سیاه یا مکمل های حاوی آن با پزشک خود مشورت کنید.

تانن موجود در بدنه ممکن است جذب داروها را کاهش دهد. با این حال، تحقیقات بیشتری برای حمایت از این ادعا مورد نیاز است.

گردو در صورت مصرف بیش از حد ممکن است عوارض نامطلوبی ایجاد کند. همچنین مهم است که گردو مناسب را از بازار انتخاب کنید. در بخش بعدی، نحوه انتخاب و نگهداری گردو برای بهره مندی از حداکثر سود را مورد بحث قرار داده ایم.

گردو در سه اندازه کوچک، متوسط ​​و بزرگ وجود دارد. پوسته ها را به طور کامل بررسی کنید. از پوسته هایی که دارای سوراخ و/یا ترک هستند اجتناب کنید. اگر پوسته پوسته شده را انتخاب می کنید، مطمئن شوید که گوشت داخل آن چاق و ترد است. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.