تخمه آفتاب گردان بسته بندی موجب خفگی ملکه الیزابت شد

تخمه آفتابگردان فوق العاده برای شما مفید است. تخمه آفتاب گردان بسته بندی یک سری فواید سلامتی دارند. به عنوان مثال، آنها می توانند به کاهش التهاب کمک کنند.

با مصرف پنج بار یا بیشتر در هفته، یک مطالعه نشان داد که آنها سطح التهاب را کاهش می دهند.

علاوه بر این، دانه های آفتابگردان سرشار از چربی های سالم به سلامت قلب، کاهش بیماری های قلبی عروقی و کاهش خطر سکته مغزی و نارسایی قلبی کمک می کند.

دانه های آفتابگردان همچنین از طریق تامین روی و سلنیوم، مواد معدنی حیاتی که به رشد گلبول های سفید خون و تقویت ایمنی کمک می کنند، سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.

آنها همچنین به دلیل وجود ویتامین B1 که به هضم غذا کمک می کند و در نتیجه به شما کمک می کند انرژی خود را در طول روز حفظ کنید، سطح انرژی را افزایش می دهند.

تخمه های آفتابگردان سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی هستند که برای سلامتی ضروری هستند.

آنها همچنین حاوی منبع بالایی از ترکیبات گیاهی مانند فلاونوئیدها و اسیدهای فنولیک هستند که آنتی اکسیدان های قوی هستند.

تخمه

پس از جوانه زدن، ترکیبات و اثربخشی آنها افزایش می یابد. این ترکیبات و مواد مغذی مفید برای نگرانی های بهداشتی موثر هستند.

تخمه آفتابگردان منبع عالی منیزیم است که یک ماده شیمیایی شناخته شده برای کاهش فشار خون است.

تحقیقات نشان می‌دهد که محتوای منیزیم به همراه سایر مواد مغذی موجود در دانه‌های آفتابگردان با گشاد کردن رگ‌های خونی و در نتیجه تنظیم جریان خون برای کاهش فشار خون عمل می‌کند.

به طور مشابه، تحقیقات بیشتر نشان می‌دهد که تخمه‌های آفتابگردان حاوی مقدار سالم اسید لینولئیک است که یک ترکیب هورمونی است که رگ‌های خونی را نیز آرام می‌کند.

اثبات می‌کند که این دانه‌ها می‌توانند به کاهش فشار خون کمک کنند. اگر فشار خون دارید، فقط یک مشت تخمه آفتابگردان، حدود 80 گرم در روز، ممکن است فشار خون شما را کاهش داده و به تنظیم آن کمک کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.