توری مرغی اصفهان موجب مرگ جمعی گله گوسفند در کردستان شد

هم در مزارع سرگرمی و هم در مزارع تجاری، توری مرغی اصفهان نقش مهمی در محدود کردن و محافظت از حیوانات و مناطق زراعی دارند.

انتخاب توری باید بر اساس هدفی که انجام می دهد انجام شود. ده ها محصول مختلف نرده وجود دارد که می توانید انتخاب کنید.

در بیشتر موارد، این نسخه ای از توری سیمی خواهد بود. به یاد داشته باشید که در نظر داشته باشید که آیا برای ساخت توری خود به مجوز نیاز دارید یا باید افراد حرفه ای را استخدام کنید.

استحکام مواد توری سیم را می توان با سیم سنج آن و با روش محکم کردن سیم ها به یکدیگر اندازه گیری کرد.

سیم فلزی بر اساس رتبه بندی سیم سنج آمریکایی (AWG) اندازه گیری می شود که در آن اعداد کوچکتر نشان دهنده سیم های ضخیم تر است.

به عنوان مثال، در این سیستم، سیم گیج 10 سنگین تر از سیم گیج 12 است.

توری

استحکام مواد توری سیمی نیز به نحوه اتصال سیم ها به یکدیگر بستگی دارد. کم‌ هزینه‌ ترین و ارزان‌ ترین توری سیمی، سیم جوشی است، که در آن سیم‌ های جداگانه به سادگی در نقطه تقاطع خود جوش داده می‌شوند.

از این سطح ابتدایی، روش‌های مختلفی برای بافتن و چین دادن و گره زدن سیم‌های عمودی و افقی به یکدیگر وجود دارد تا استحکامی متناسب با استفاده از نرده فراهم شود.

به عنوان مثال، حیوانات بزرگ نیازهای متفاوتی نسبت به طیور دارند، و حیواناتی که هل می دهند یا بالا می روند، مواد توریکشی دارند که مخصوص آنها طراحی شده است.

توری سیمی مرغی که در همه جا وجود دارد، الگوی مشبک الماسی کوچک بافتی است که برای محافظت از محوطه مرغداری و فضاهای باغ استفاده می شود.

سیم نسبتا سبک 20 گیج در شبکه های الماسی شکل به اندازه یک تا دو اینچ بافته می شود. سیم مرغی به صورت رول هایی با عرض دو تا پنج فوت فروخته می شود.

برای حفظ روباه ها، شاهین ها و سایر شکارچیان کوچک از مهمانی با طیور مفید است و همچنین می تواند از باغ ها محافظت کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.