تولیدی کفش کشتی پسرانه در بجنورد آتش گرفت

دو دسته اصلی وجود دارد که کفش کشتی پسرانه را می توان به آنها تقسیم کرد. کفی های تک پایه یا بدون شکاف و شکاف.

البته ویژگی های دیگری برای یک کفش کشتی وجود دارد، اما کفی آن چیزی است که یک کفش کشتی خوب را از یک کفش عالی جدا می کند.

از آنجایی که کشتی یک ورزش رزمی کامل است که عمدتاً شامل چنگ زدن یا کار زمینی است، پاهای شما جایی است که قدرت و سرعت شما قرار دارد.

اگر قرار است مانند ماهی بیرون از آب روی تشک لیز بخورید و بچرخید، مسابقه را باختید. شما به کفشی نیاز دارید که نه تنها ظاهر خوبی داشته باشد، بلکه عملکرد خوبی نیز داشته باشد.

کفش‌های کشتی با کف دوشاخه کفش‌های کشتی با کف دوشاخه به دلیل تقلید کف پای ورزشکار، مورد علاقه کشتی‌گیران حرفه‌ای است.

کفی های اسپلیت به دلیل مواد لاستیکی نازک بسیار نرم تر و انعطاف پذیرتر هستند. پای ورزشکار آزادی حرکت بسیار بیشتری در داخل کفش دارد و این امکان سرعت و مهارت بیشتری را در طول مسابقه فراهم می کند.

کفش

کفی های یکپارچه یا بدون شکاف، دارای کفی لاستیکی از پنجه تا پاشنه هستند که به این معنی است که بر خلاف کفی های شکاف، این کف ها از پاشنه تا نوک پا، کل پا را با لاستیک می پوشانند.

بنابراین، کفش‌های یکپارچه بسیار سفت‌تر از زیره‌های دوپاره هستند و حداکثر انعطاف‌پذیری یا آزادی حرکت را در داخل کفش نمی‌دهند.

به دلیل سطح بزرگی که توسط لاستیک پوشانده شده است، کفی های بدون شکاف چسبندگی بیشتری نسبت به کفی های شکاف دارند.

این زیره لاستیکی حداکثر کشش را در طول مسابقه برای ورزشکار فراهم می کند. کفش‌های بدون شکاف به لطف روکش لاستیکی بادوام که تمام زیره کفش را می‌پوشاند، طول عمر بیشتری دارند.

هر ورزشکاری متفاوت است و ترجیحات آنها در انتخاب تجهیزات مناسب نیز متفاوت است. در مورد نوع کفش کشتی هیچ درست یا غلطی وجود ندارد، این فقط یک انتخاب شخصی و راحتی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.