حادثه عجیب برای دمپایی سهند مردانه در کشورهای خاجی بازگو شد

دمپایی. آن‌ها هم تداعی‌های مثبت (گرمی خانه، ایمنی) و هم تداعی‌های ترکیبی (فرسوده، فرسوده، فرسوده «به دستور والدین»، نه لزوماً زیبا) را تداعی می‌کنند.

برای اینکه کودک نوپا دمپایی را کاملاً دوست داشته باشد و بپذیرد، باید آنها را پیدا کنید که نه تنها راحت، سالم، بلکه زیبا نیز باشند.

به نظر من خانواده دمپایی و دمپایی سهند مردانه از این نظر برابری ندارند.

چه چیزی آنها را متمایز می کند؟ این به اصطلاح کفش های پیشگیری کننده که از نقص های رشدی (مانند صافی کف پا) جلوگیری می کند و رشد مناسب پا را تقویت می کند.

در وهله اول، آنها تمام عناصر توصیه شده توسط پزشکان را دارند – کفی های پروفیلی، کفی های غیر لغزنده، رویه های کمی برآمده، پاشنه های توماس (باعث بلند شدن خفیف پاشنه، که بار روی نواحی رشد پا را تغییر می دهد) و پاشنه پا را تثبیت می کند . شمارنده ها .

آنها همچنین با بینی های پهن مشخص می شوند که به انگشتان متحرک و با فاصله زیاد اجازه می دهد آزادی کامل داشته باشند. این به نوبه خود رشد مناسب عضلات قوس را تضمین می کند و بر کارایی پا و راحتی راه رفتن تأثیر می گذارد.

معمولاً کفش های پیشگیری کننده با چیزی زشت، درشت، کمی “پزشکی” همراه است. در همین حال، افراد خانواده دمپایی ثابت می کنند که می توانید کفش های سالم و زیبایی بسازید.

از آنها تشکر کنید! انبوه الگوها، رنگ ها، زیبایی شناسی بالای کار سخت است که عاشق نشوید. چنین دمپایی هایی هم در خانه و هم در مهد کودک زیبا به نظر می رسند.

آنها چشم مادرانی را که عاشق اشیاء زیبا هستند خوشحال می کنند، اما کودکان را نیز تشویق می کنند که آنها را بپوشند.

چرا ارزش مراقبت از دمپایی خوب را دارد؟

شایان ذکر است که کفش‌های کودکان چه در خانه، چه در مهدکودک و چه در خارج از خانه باید با دقت زیاد انتخاب شوند.

پای کودک ظریف است، مچ پاهایش هنوز به طور کامل شکل نگرفته است. در حال حاضر، این غضروف نرم است که توسط بافت چربی جامد محافظت می شود.

ماهیچه ها در کودکان به طور کامل رشد نکرده اند، آنها هنوز ثبات و حمایت کامل را ارائه نمی دهند. چنین پایی مستعد تغییر شکل، نقص است، نمی تواند در برابر کفش های خیلی سفت و ناراحت کننده مقاومت کند.

در همین حال ، نقص های پا که در دوران کودکی ایجاد می شود، بر نحوه راه رفتن یا وضعیت عمومی بدن تأثیر می گذارد و متأسفانه اغلب مادام العمر با کودک نوپا می ماند. بر خلاف ظاهر، دمپایی موضوع مهمی است!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.