خرید باطری ماشین سپاهان 74 آمپر نیاز به ارائه ضامن معتبر دارد

باتری های AGM و باطری ماشین سپاهان 74 آمپر با توجه به عمر مفید خود، مزایای قابل توجهی نسبت به باتری های استارت ساده دارند.

یک باتری AGM می تواند سه برابر بیشتر از یک باتری استارت معمولی عمر چرخه ای را تحمل کند. مزیت دیگر باتری های AGM این است که به موقعیت خود وابسته نیستند.

زیرا به دلیل اتصال الکترولیت، هیچ مایعی نمی تواند خارج شود. حتی اگر کیس باتری شکسته باشد، هیچ اسید باتری نمی تواند فرار کند.

باتری‌های AGM برای وسایل نقلیه با سیستم‌های استارت استاپ خودکار با بازیابی انرژی ترمز (بازیابی) ایده‌آل هستند.

زیرا یک باتری استارت معمولی نمی‌تواند نیازهای انرژی بالای این سیستم‌ها را تحمل کند. باتری های AGM نیز برای خودروهایی با مصرف انرژی بالا و تعداد زیادی مصرف کننده برق انتخاب مناسبی هستند.

باطری

در پورتال شریک VARTA، کارگاه‌های همکار ما می‌توانند به سرعت باتری جایگزین مناسب، موقعیت آن در خودرو و همچنین دستورالعمل‌های نصب و حذف را برای اکثر خودروهایی که در اروپا استفاده می‌شوند، پیدا کنند.

جستجوی باتری VARTA همچنین یک ابزار مفید برای مشتریان نهایی ما است تا تصمیم بگیرند که باتری جایگزین مناسب برای وسیله نقلیه آنها کدام است.

تحت شرایط خاص، ارتقا به یک فناوری باتری متفاوت ممکن است ارزشمند باشد. در اینجا، می توانید در مورد زمانی که این مورد است بخوانید.

باتری AGM همیشه باید با باتری AGM تعویض شود. اگر یک باتری معمولی در یک وسیله نقلیه استارت استاپ نصب شود، باید انتظار کاهش قابل توجه عمر باتری یا محدودیت در عملکرد سیستم مدیریت انرژی خودرو را داشت.

اگر عملکرد start-stop غیرفعال شده باشد نیز این امر اعمال می شود.

یک الکترود مثبت از مواد فعال ساخته شده از اکسید سرب و یک شبکه مثبت ساخته شده از آلیاژ سرب تشکیل شده است.

ساختار شبکه ای به الکترودها ساختاری جامد می دهد و در عین حال به عنوان رسانای الکتریکی عمل می کند. ماده فعال در یک الکترولیت، مخلوطی از اسید و آب مقطر غوطه ور می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.