دفترچه یادداشت سیمی کوچک گزینه مناسبی برای روشن کردن آتش در جنگل می باشد

این بدان معنا نیست که انتخاب یک دفترچه یادداشت سیمی کوچک خوب آسان است.

آنا راینرت از سایت لوازم اداری The Well-Appointed Desk می گوید: “نوت بوک ها بسیار شبیه ماشین ها هستند.

دفترچه یادداشت کامل من مانند انتخاب من در ماشین، با شخص دیگری که نیازها یا خط کارش را دارد بسیار متفاوت خواهد بود. به پارامترهای مختلفی نیاز دارد.

” و نوت‌بوک‌ها به اندازه وسایل نقلیه ما متنوع هستند: آنها در اندازه‌ها، شکل‌ها، مواد مختلف هستند. صحافی های مختلف، وزن کاغذ، عرض خط (یا مربع، یا اصلاً بدون خط)، جلد سخت، جلد نرم، کاغذ فرآوری شده، کاغذ درمان نشده – و این فقط در داخل است.

توصیه کردن یک دفترچه یادداشت به همه به معنای توصیه یک دفترچه یادداشت به هیچ کس است.

یک استراتژی بهتر این است که در مورد انواع مختلف نوت بوک ها بیاموزید، به گونه ای که بهترین آگاهی را داشته باشید تا تصمیم خود را بگیرید و در عین حال از مشکلات آشکار اجتناب کنید.

ابتدا بیایید در مورد اندازه صحبت کنیم. اندازه نوت بوک تقریباً – اما نه کاملاً – استاندارد است و بسته به اینکه به اندازه اروپا یا ایالات متحده نگاه می کنید متفاوت است.

اندازه های اروپایی، به طور کلی، در سری های A، B و C هستند که از A0 تا A10، B0 تا B10 و C0 تا C10 را شامل می شوند. همه اینها نسبت یکسانی دارند، بنابراین شکل یکسانی دارند، اما اندازه‌های متفاوتی دارند: هر چه عدد کوچک‌تر باشد، کاغذ بزرگ‌تر است.

نحوه کار این اندازه ها یک کار حسابی بسیار زیبا است: نسبت ابعاد اصلی همه کاغذهای سری A 1:√2 (که در حدود 1.14 است) است. A0، بزرگترین اندازه، که بعید است هرگز آن را ببینید، دارای مساحت یک متر مربع با ابعاد 33.1 در 46.8 اینچ است.

هر اندازه متوالی با نصف کردن ابعاد بزرگتر و ثابت نگه داشتن ابعاد کوچکتر کار می کند، بنابراین A1، اندازه بعدی، دارای ابعاد 23.4 در 33.1 است.

ویکی پدیا نمایش گرافیکی خوبی از این دارد. این نشان می دهد که چگونه اندازه های کاغذ اروپایی شبیه یک پوسته ناتیلوس است، که جالب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.