دفتر نت کودک رها برای آموزش الفبا الزامی شد

اطلاعات مربوط به زمان ظهور اولین نوت بوک متفاوت است، اما می توان گفت که این اختراع تقریباً در قرن هفتم ظاهر شد. اما این دفتر ابتدا مورد نیاز فرانسوی ها بود در دربار لویی چهاردهم.

شروع تولید نوت بوک ها تنها در قرن نوزدهم در شهر تورز اتفاق افتاد، با یک نوار الاستیک، یک جلد سخت و گوشه های گرد، اگرچه نوت بوک ها از قبل از هجدهم شروع به ساخت کردند.

در این زمان، نوت بوک ها تولید انبوه نشد، آنها عمدتا توسط هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران خریداری می شدند.

نام شخصی که برای اولین بار دفتر نت کودک رها را ایجاد کرده است ناشناخته است. لوازم جانبی که می توانید پس از استفاده از آن ورق ها را جدا کنید، اولین بار توسط مارک تواین بزرگ (نام واقعی ساموئل کلمنس) اختراع شد.

او فوراً نویسنده نشد، ابتدا در رودخانه میسوری خلبان کشتی بخار خواند و به توصیه معلمش دفترچه ای برای نوشتن همه چیزهایی که نیاز داشت شروع کرد.

تواین پنجاه سال بعد از زندگی خود حدود 50 دفترچه یادداشت را نگه داشت. نویسنده اغلب هنگام رفتن به نوعی سفر، یک دفترچه یادداشت جدید راه اندازی می کند.

او در آن‌ها برداشت‌های خود را توصیف کرد، طرح‌هایی از مکان‌ها ساخت، برای کتاب‌ها تصویر کشید و ایده‌ها را نوشت. متعاقباً، دفترهای تواین به نقل قول ها و کلمات قصار بالدار از هم جدا شدند.

زیرا او آنچه را که به ذهنش می رسید را در جملاتی کوتاه و شوخ می نوشت و تواین جوک های بیهوده را در پشت دفترچه وارد می کرد.

او نه تنها یک نویسنده مشهور بلکه یک مخترع موفق نیز بود. در سال 1872، او دفترچه‌هایی را به ثبت رساند، برخی از صفحات که در آن‌ها نوارهایی از چسب خشک وجود داشت که برای خیس شدن برای چسباندن چیزی کافی بود. علاوه بر این، تواین همچنین دفترچه یادداشت سوراخ دار با برگ های شل را اختراع کرد.

تا سال 1901، مارک تواین مبتکر حداقل 57 نوع آلبوم و دفترچه یادداشت فروخته بود که 50000 دلار برای او به ارمغان آورد. اعتقاد بر این است که به طور کلی، نویسنده از حق ثبت اختراع بیشتر از همه کتاب هایش درآمد داشته است.

اولین چاپخانه آزمایشی برای شما دفترچه هایی در هر طرحی می سازد: فنری، ذوب داغ، دوخت، سوراخ دار، گوشه های گرد و سایر عملیات پس از چاپ با بهترین کیفیت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.