دمپایی بندری مردانه که 50 سال ضمانت سلامت دارد

در مزرعه، ما ژاکت‌ها را روی گوسفندانمان می‌پوشیم تا از ورود مواد به کت‌های پشمی‌شان محافظت کنیم. این کار پشم‌ها را تمیز نگه می‌دارد و به راحتی می‌توان آن را به کار گرفت! سپس پشم را با یک شوینده طبیعی ملایم شسته و احساس کردیم.

یکی دیگر از مواد شیمیایی که در دمپایی بندری مردانه و پشمی مورد نیاز نیست، ضد حریق است. پشم یکی از معدود الیاف طبیعی خود خاموش شونده است. در صورت قرار گرفتن در معرض آتش، پس از حذف منبع شعله، از سوختن متوقف می شود.

برای رعایت سادگی، هر دمپایی پشمی را به گونه ای طراحی می کنیم که تا حد امکان ساده و کاربردی باشد. این طراحی مینیمالیستی نهایت راحتی را ایجاد می کند. بدون مواد شیمیایی دیوانه کننده، این دمپایی ها بدون خارش و راحت هستند!

فقط به این دلیل که دمپایی‌های ما کفش‌های مینیمالیستی هستند، به این معنی نیست که آن‌ها هیچ گونه راحتی را قربانی می‌کنند.

پشم یک پارچه راحت برای همه است، متخصصان پزشکی اغلب آن را ضد حساسیت می دانند، به این معنی که افراد کمی نسبت به الیاف واکنش های نامطلوب نشان می دهند. 

بیشتر واکنش های آلرژیک به دمپایی های پشمی ناشی از محصولاتی است که برای درمان پشم در حین تولید استفاده می شود و نه خود پشم.

بنابراین، این دمپایی ها بدون خارش و ضد حساسیت هستند، ما همچنین آنها را به گونه ای پردازش می کنیم که تا حد امکان نرم شوند تا بتوانند انگشتان پای شما را خوشحال کنند! پشم بلافاصله عرق را جذب می کند و می تواند آن را هفت برابر سریعتر از مواد مصنوعی وارد هوا کند.

این دمپایی ها حاوی مقدار زیادی لانولین هستند که برای پوست های حساس یا ملتهب مفید است و می تواند به التیام یا حساسیت زدایی التهاب، حساسیت و بثورات روی پوست کمک کند.

دلیل راحت بودن پشم این است که هر موی پشم دارای یک پیچ مارپیچی سه بعدی است که مانند یک فنر کوچک عمل می کند. این فنری ذاتی برای قدم زدن در خانه لذت بخش است!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.