دمپایی پشمی عروسکی محبوبیت خود را از دست خواهد داد

آیا می دانستید که پاهای شما بخش مهمی از بدن شما برای پیشگیری از بیماری های رایج مانند سرماخوردگی یا آنفولانزا هستند؟

وقتی پاهای شما سرد است، رگ های خونی بینی در واقع به صورت انعکاسی منقبض می شوند تا از از دست دادن گرمای ارزشمند بدن جلوگیری کنند.

هنگامی که این اتفاق می افتد، پوست در داخل بینی و گلو به دلیل کاهش جریان خون به بینی در واقع سفید می شود، اما این کاهش جریان خون به بینی می تواند عواقبی داشته باشد.

در خون شما، گلبول های سفید وجود دارد که به دفع عفونت ها و حفظ سلامت شما کمک می کند. وقتی جریان خون کاهش می‌یابد، گلبول‌های سفید کمتری در آن ناحیه وجود دارد که به محافظت از بدن شما در برابر ویروس‌ها کمک می‌کند.

وقتی گرما را از طریق پاهای خود از دست می دهید، بدن شما همچنین با حرکت کمتر در موهای ریز داخل بینی واکنش نشان می دهد که به فیلتر کردن میکروب هایی که ممکن است از طریق هوا وارد بدن شما شوند کمک می کند.

هنگامی که دمپایی پشمی عروسکی می پوشید، پاهای شما گرم نگه داشته می شود و اتلاف گرما کاهش می یابد، که به جریان خون به سمت بینی کمک می کند همانطور که معمولاً انجام می شود و به دفاع بدن شما اجازه می دهد با بیماری ها و بیماری ها با موفقیت بیشتری مبارزه کند.

شما در حال قدم زدن به یک آبگرم شیک هستید و زمانی که همه برای شروع روز آرامش‌بخش خود آماده هستید، یک جفت دمپایی در اختیار شما قرار می‌دهند تا وقتی کنار استخر هستید، در سونا بخار می‌شوید یا از یکی از آنها استفاده می‌کنید.

مکان های دیگر که توسط سایر بازدیدکنندگان آبگرم رفت و آمد می کنند. آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا این اتفاق می افتد؟

پوشیدن دمپایی به محافظت از پاهای شما در برابر بیماری های واگیر پا، مانند عفونت قارچی پای ورزشکاران و ناخن پا کمک می کند.

حتی زمانی که فقط آنها را در خانه می پوشید، زمین می تواند بیش از آنچه فکر می کنید میکروب روی آن داشته باشد. هنگامی که کفش ها در خارج از خانه پوشیده می شوند و سپس وارد خانه شما می شوند.

تمام کثیفی ها، باکتری ها و سایر موادی را که در زمانی که در خارج از دنیا بودند با آنها تماس داشته اند را با خود حمل می کنند. حتی اگر یک دمدمی مزاج باشی،

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.