دو همسایه برای دمپایی عربی اصل دعوای وحشتناکی به پا کردند

دمپایی های پنجه دارای رویه هایی به سبک بند انگشتی مانند صندل های دمپایی هستند، اما با بند های پهن تر و پاهای نرم تر. کفش‌های مجلسی ویونیک با الهام از لباس‌های لوکس و دنج اسپا، رویه و زیرپایی‌های پارچه‌ای بسیار نرم دارند.

یک پاشنه کمی بلندتر جذابیتی براق و زنانه را ارائه می دهد، در حالی که یک کفی کانتور، پشتیبانی از قوس و پایداری پاشنه را فراهم می کند. نه تنها این، بلکه ارتزهای داخلی ما از هم ترازی مناسب پشتیبانی می کنند و یک گام طبیعی را تشویق می کنند.

اگر مدل‌های کفش اسپرت‌تر را ترجیح می‌دهید یا می‌خواهید از داغ شدن بیش از حد پاهایتان جلوگیری کنید، دمپایی‌هایی به سبک صندل انتخاب کنید. Vionic از این سبک دمپایی آرام و در عین حال کاربردی استقبال می کند و با مواد بسیار دنج و ارتزهای داخلی آن را راحت تر می کند.

صندل ها و دمپایی عربی اصل دارای بندهای قابل تنظیم در اطراف مچ پا و روی جلوی پا هستند. و به لطف پایه‌های برشی طراحی شده توسط متخصص پا، می‌توانید روی پشتیبانی تمام روز قوس و راه رفتن بهتر حساب کنید.

پاپوش یکی دیگر از مدل های دمپایی بسته است که شباهت زیادی به کفش های معمولی خیابانی دارد. وقتی مجموعه کفش‌های مجلسی زنانه Vionic را می‌خرید.

پاپوش‌هایی با رویه‌های پارچه‌ای لحافی یا عایق فلانل و آسترهای پارچه‌ای برشته و در عین حال قابل تنفس پیدا خواهید کرد. علاوه بر این، دمپایی‌های ما به‌سبک گرفتگی دارای فناوری ارتوتیک برای پشتیبانی نهایی قوس، ثبات و راحتی در خانه هستند.

اگر نمی توانید تصمیم بگیرید که صندل می خواهید یا دمپایی، یک جفت سرسره اسپرت تهیه کنید. با موادی که به راحتی تمیز می شوند و زیره های محکم، این مدل کفش بهترین مدل کفش در هر دو دنیاست.

Vionic دارای سرسره های دمپایی داخلی و خارجی برای مردان و زنان، همراه با برخی از طرح های تک جنسیت است.

مدل‌های ما دارای رویه‌های نرم، تسمه‌های قابل تنظیم روی جلوی پا، کفی‌های میانی محکم و در عین حال انعطاف‌پذیر، و آج طرح‌دار برای کشش روی تمام سطوح هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.