رونمایی از شوینده ضد جوش بیوآکوا که پوست صورت را صاف و براق می کند

AHA ها به خوبی روی سطح پوست کار می کنند تا پوست قدیمی و مرده را شل کنند و پوست جدیدتر تازه را نشان دهند.” شوینده ضد جوش بیوآکوا عمیق‌تر عمل می‌کند و می‌تواند به داخل منافذ نفوذ کند و آنها را باز کند.

اسید سالیسیلیک برای پوست چه می کند؟
اسید سالیسیلیک می تواند به عمق پوست شما نفوذ کند تا کار خود را انجام دهد.

این کیفیت دقیقاً همان چیزی است که آن را به یک ماده قوی برای هدف قرار دادن آکنه تبدیل می کند – به ویژه برای جوش های سر سیاه و سر سفید.

چرا صورت من شبیه پیتزا است؟

Naissan O. Wesley، M.D.، یک هیئت مدیره توضیح می دهد که هنگامی که به پوست نفوذ می کند، اسید سالیسیلیک “آب های پوستی را که منافذ را می بندد، حل می کند، به عنوان یک ضد التهاب عمل می کند، و همچنین به برطرف شدن سریع جوش های قرمز و ملتهب و جوش ها کمک می کند.

” متخصص پوست و مو در لس آنجلس.

به گفته شولر و دکتر وسلی، این ماده می تواند به قدری عمیق در پوست نفوذ کند که در واقع اتصالات بین سلول های پوست را از بین می برد.

شولر می‌گوید: «وقتی به پوست نفوذ کرد، بخش اسیدی مولکول می‌تواند مقداری از «چسب» درون سلولی را که سلول‌های پوست را در کنار هم نگه می‌دارد، حل کند.

اسید سالیسیلیک نیز یک لایه بردار است.
این شکستن سلول های پوست باعث لایه برداری می شود. اسید سالیسیلیک یک داروی کراتولیتیک در نظر گرفته می شود، به این معنی که برای لایه برداری عالی عالی است.

راشل نظریان، دکتر، متخصص پوست دارای گواهی هیئت مدیره در شهر نیویورک، می گوید: «داروهای کراتولیتیک باعث نرم شدن و ریزش لایه بالایی سلول های پوست می شوند.

اسید سالیسیلیک همچنین دسموزوم ها (اتصال بین سلول ها در لایه بیرونی پوست) را شل می کند و می شکند. Sue Ann Wee، پزشک متخصص پوست در شهر نیویورک، می‌گوید: «این عمل دمولیتیک لایه‌برداری پوست و باز کردن منافذ را تشویق می‌کند.

دکتر نظریان می‌گوید: «یک علت فکری آکنه این است که سلول‌های پوست به طور طبیعی رفتار نمی‌کنند و به جای اینکه در چرخه سلولی سالم پوست از بین بروند، به هم می‌چسبند و منافذ را می‌بندند و کیست‌ها و جوش‌های سرسیاه ایجاد می‌کنند.»

اسید سالیسیلیک به از بین بردن و شل شدن این سلول های پوستی کمک می کند و به حل شدن جوش های سر سیاه کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.