زنی جامدادی بزرگ دخترانه را به عنوان ظرف ادویه استفاده می کند

مطمئناً جامدادی بزرگ دخترانه برای مداد جایی در دفتر یا کلاس درس دارند، اما شما می توانید با آنها خیلی بیشتر از نگهداری مدادها انجام دهید.

آنها برای سایر لوازم نیز عالی کار می کنند! از جعبه مداد خود برای سازماندهی تمام آن گیره ها، کش های لاستیکی و سایر لوازم اداری استفاده کنید.

خط‌کش‌ها، نشانگرها، پاک‌کن، تیزکننده، چسب: اندازه مناسبی برای پیگیری شانس‌ها و پایان‌های کوچک شما است، و به‌ویژه آنهایی که می‌توانند آسیب‌رسانی کنند یا آسیبی مانند چسب‌ها ایجاد کنند.

آنها برای نگه داشتن وسایل کوچکی مانند آن در داخل کشوی میز بسیار مناسب هستند و مانع از پرتاب کردن اشیا به سمت پشت می شوند که تا زمانی که کشو را بیرون نیاورید، هرگز آنها را پیدا نخواهید کرد.

نمی‌دانم آیا در فروشگاه سرگرمی محلی‌تان در راهروی ذخیره‌سازی قدم زده‌اید یا به هر یک از ظروف چند محفظه‌ای در فروشگاه سخت‌افزارتان نگاه کرده‌اید، اما قیمت‌ها صراحتاً افتضاح هستند.

جامدادی

نیازی نیست که همه لوازم سرگرمی خود را به هم ریخته یا فقط روی نیمکت کاردستی خود بنشینید زیرا نمی خواهید در سرقت بزرگراه شرکت کنید.

تعداد زیادی مهره دارید؟ یا زرق و برق؟ در مورد اسکرپ بوک کردن مواد، لوازم ثابت و ابزار چطور؟ لوازم هنری مانند رنگ، برس رنگ و مدل مصالح ساختمانی؟

آنها را در جعبه ذخیره سازی جدید صنایع دستی خود تمیز و مرتب نگه دارید.

اگر بتوانید آن ها را پیدا کنید، من دوست دارم از جاهای مداد دو یا سه محفظه ای برای این کار استفاده کنم:

سطل های جداگانه پیدا کردن آنچه را که نیاز دارید در فلاش آسان می کند و کمک می کند ابزارها و چیزهای شما به هم نخورند. اینها واقعاً برای طیف گسترده ای از مواد عالی هستند.

“جعبه بلوک ها” اصطلاحی است که من برای ذخیره انواع بلوک های ساختمانی کوچک که دوست دارند گم شوند و زیر پا قرار بگیرند استفاده می کنم.

هر پدر و مادری از عذاب پا گذاشتن روی آن لگوهای کوچک نابود نشدنی با پاهای برهنه آگاه است!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.