ساخت صندل انگشتی زنانه با برگ نخل در منزل یکی از کارهای پر سود جهان

تا قرن بیستم، به ویژه در دهه 1920، زنان شروع به پوشیدن صندل کردند. در آن زمان کفش های پاشنه باز با بند تی که روی انگشتان پا و پاشنه پا را می پوشاندند بسیار محبوب بودند.

این کفش شیک، شیک و عصرانه بود. قبلاً در دهه 1930 ، صندل های نوک انگشتی ظاهر شدند ، یعنی با سوراخی در انگشت پا که انگشتان دست را آشکار می کرد.

این کفش‌ها نسبتاً غیر رسمی بودند و هر روز پوشیده می‌شدند. در آن زمان هنوز آنها را ناشایست می دانستند. با این حال، قبلاً در شماره سپتامبر مجله فرانسوی Les Modesاز سال 1934، خانم‌ها تشویق شدند.

که کفش‌های پاشنه بلند و سایر کفش‌های داخلی را در طول تابستان کنار بگذارند و از صندل‌های کتانی و چرمی با کفی سبک برای ساحل و مدل‌های چرمی ظریف طلایی یا نقره‌ای استفاده کنند.

در دهه 1930 بود که صندل انگشتی زنانه برای همیشه بازگشتند و تا به امروز مد هستند و مورد علاقه بسیاری از خانم ها هستند.

دهه 1960 انقلاب هیپی ها را به ارمغان آورد و با آن نوع جدیدی از صندل ها ظاهر شد، یعنی کفش های تخت و راحت با کف چوب پنبه ای که تا به امروز باقی مانده است و مورد توجه طیف وسیعی از زنان است.

به نوبه خود، در پایان دهه 1960، صندل هایی به سبک دیسکو ظاهر شد رنگارنگ، براق، فوق العاده، برجسته و لزوما با پاشنه یا گوه، که از آن زمان بسیار محبوب شده است، به ویژه در میان زنانی که دوست دارند احساس سکسی و زنانه داشته باشند.

صندل ها شیک و راحت هستند و تنوع طرح ها و برش ها باعث می شود که بتوانیم آن ها را هم در استایل های کژوال و هم در استایل های رسمی تر ترکیب کنیم. آنها در ترکیب با لباس های هوادار، شلوار جین یا شورت، و همچنین با لباس های زیباتر به نظر می رسند.

تابستان در راه است، بنابراین ارزش خرید صندل های شیک را در فروشگاه اینترنتی maccioni.pl، ترجیحاً با کفش های پاشنه بلند و تخت، دارد تا در بسیاری از موقعیت ها، در ترکیب با لباس های مختلف، از کفش های راحت و شیک تابستان امسال لذت ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.