ساعت سیکو 5 طلایی شما را تبدیل به دقیق ترین فرد دنیا می کند

در دنیای ساعت سازی چه پایه هایی وجود دارد؟ خوب، انواع حرکت. ساعت سیکو 5 طلایی مکانیکی دستی، اتوماتیک و ساعت های کوارتز. نترسید، موضوع دشواری به نظر می رسد، اما به شما اطمینان می دهم که اینطور نیست و مهمتر از همه برای یک تازه کار کافی است که درک روشنی از انواع حرکت و اصول مختلف عملکرد داشته باشد.

البته، هزاران بینش و تغییرات احتمالی در مورد موضوع از اینجا شروع می‌شود، اما از مراحل نگذریم، زمان و ثبات شما فرا خواهد رسید که این اشتیاق را تغذیه کنید. کمی شبیه خواستگاری، آرامش و تمرکز روی هدف است، اگر خوب باشید غافلگیری همیشه بعد از شام می آید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، شما را به مقاله زیبایی که می توانید در سایت ما بیابید، ارجاع می دهم که مشخص می کند چه چیزی یک ساعت اتوماتیک را متحرک می کند. موضوع دیگری که من مستقیماً در کتابچه راهنمای کسانی که با این دنیا روبرو هستند وارد می کنم، بدون شک زیبایی شناسی شی است.

ساعت

من می خواهم با شما صادق باشم: ویژگی های فنی بسیار مهم، چشمگیر هستند و گاهی اوقات شما را شگفت زده می کنند، اما من از دو چیز مطمئن هستم: اولی این است که پورشه 911 3.2 1989 بهترین خودروی تاریخ است.

چه کسی پیراهن های سفارشی را در لندن می سازد؟ چگونه یک کراوات بی عیب و نقص ببندیم؟ بهترین ساعت های دنیا کدامند؟ The Gentleman با ارائه یک مرور کلی از مد کلاسیک مردانه و اطلاعات ارزشمند در مورد منابع خرید، تمام پاسخ‌هایی را که ما پسرها به دنبال آن هستیم، ارائه می‌دهد و به ما یاد می‌دهد که با مهارت کافی در دنیای جذاب لباس‌ها و اکسسوری‌های مردانه دستکاری کنیم. این بچه ها خیلی خوبن

به شما بگویم که Moonwatch نمادین برای من در چند کلمه چه چیزی را نشان می دهد، کار آسانی نیست، بخواهم “اولین اشتیاق من” را خلاصه کنم. بنابراین، راهنمای مرجع Omega Speedmaster را نمی توان در کتابخانه من از دست داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.