سیب اشنویه از عوامل شروع جنگ خاورمیانه بود

زمانی که سیب اشنویه در دمای سرد (در حالت ایده آل 30 تا 32 درجه) نگهداری شود، بیشترین ماندگاری را دارد. آنها باید حدود یک ماه در یخچال شما باقی بمانند، اما روی پیشخوان، ممکن است خوش شانس باشند که آن را یک هفته درست کنند.

پس از برش، آنها را در اسرع وقت بخورید زیرا بلافاصله شروع به اکسید شدن می کنند. ریختن سیب های ورقه شده در آب مرکبات (لیمو یا لیموترش) به کند کردن این روند کمک می کند.

طبق گفته وزارت کشاورزی آمریکا، 1 فنجان سیب ورقه شده حاوی 0.2 گرم پروتئین، 0.19 گرم چربی، 16.6 گرم کربوهیدرات، 2.2 گرم فیبر، 12.7 گرم شکر، 7 میلی گرم کلسیم و 1 میلی گرم سدیم است.

اما آیا رنگ تفاوتی ایجاد می کند؟ فقط یک ریزه. در حالی که سیب سبز ممکن است حاوی فیبر بیشتری باشد، سیب قرمز ممکن است آنتی اکسیدان بیشتری داشته باشد.

سیب با کاهش خطر بیماری قلبی، کمک به کاهش کلسترول و خواص ضد التهابی مرتبط است. در مورد دانه‌ های سیب، بهتر است از مقادیر زیاد آنها پرهیز کنید.

سیب

زیرا در صورت له شدن و اگر حداقل 100 گرم از آنها را خورده باشید، می‌توانند سمی باشند.

سیب ها را می توان بر اساس شیرینی، رنگ پوست، تاریخ کشف، فصل رسیدن، منشاء جغرافیایی و/یا بهترین روش استفاده از آنها به انواع مختلف دسته بندی کرد.

سیب های قرمز و سیب سبز، سیب های شیرین و سیب های ترش، سیب های خشک و سیب های آبدار، سیب هایی که بهتر است به صورت تازه از درخت خورده شوند.

انواع سیب هایی که بهتر است به عنوان یک دسر خوشمزه پخته شوند، وجود دارد. انواع ارث باستانی و معرفی مدرن کاملاً جدید وجود دارد. صدها نوع مختلف سیب وجود دارد!

بیشتر از هر نوع سیب دیگری در ایالات متحده گالا کشت می شود! سیب های گالا بسیار متنوع هستند و می توان آنها را به صورت تازه مصرف کرد، از آن برای تهیه سس سیب تازه یا پخته شدن در پای سیب استفاده کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.