سیب گلاب شیراز در تولید عرق نعناع استفاده می شود

یکی از بهترین کاربرد های سیب گلاب شیراز نرم کردن شکر قهوه ای است. به سادگی یک تکه سیب را در یک کیسه پلاستیکی خود در بند با تکه شکر قهوه ای سفت شده قرار دهید.

کیسه را محکم ببندید و به مدت یک یا دو روز در جای خشک قرار دهید. شکر شما یک بار دیگر به اندازه کافی نرم می شود تا بتوان از آن استفاده کرد.

آیا می خواهید یک راه ساده و موثر برای افزایش عمر مفید کیک های خانگی یا فروشگاهی خود داشته باشید؟ آنها را با نصف سیب ذخیره کنید.

این به کیک کمک می کند رطوبت خود را به میزان قابل توجهی بیشتر از نگه داشتن آن در یخچال حفظ کند. نانوایان چاشنی شده نیز از این اشتباهات پختی که احتمالا مرتکب می شوید شگفت زده خواهند شد.

اگر مرغ سوخاری شما در یک روز تابستانی مانند چکمه برفی از فر بیرون می‌آید، نگران نباشید. دفعه بعد که مرغ را کباب می‌کنید، قبل از قرار دادن آن در ماهیتابه، یک سیب را درون پرنده قرار دهید.

سیب

وقتی پخت تمام شد، میوه‌ها را در سطل زباله بیندازید و برای خوردن غذای اصلی خوشمزه و آبدار آماده شوید. این منو را دنبال کنید تا بهترین روز شکرگزاری را میزبانی کنید.

نمک زدن به مزه یک چیز است، اما ممکن است در آن زیاده روی شود. وقتی متوجه شدید که با نمکدان سنگین می شوید، به سادگی چند تکه سیب را در گلدان خود بیندازید.

بعد از حدود 10 دقیقه پخت به همراه نمک اضافی جدا کنید. نمک خود را برای هر یک از این مصارف هوشمندانه نمک ذخیره کنید.

اگر متوجه شدید که موهایتان بیش از حد معمول چرب به نظر می رسد، یک قاشق چای خوری سرکه سیب را در یک پیمانه آب بریزید و بعد از شامپو زدن و نرم کردن موهایتان در حمام یا حمام آن را آبکشی کنید تا بقایای صابون از بین برود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.