سیستم های پیش ساخته و سبک وزن سرعت ساخت و ساز چوب

یکی دیگر از مزایای چوب روسی استفاده از چوب برای مدارس کاهش زمان ساخت است.

زمان بندی تقریباً همیشه یک نگرانی است، به خصوص برای تعمیرات، که معمولاً باید در طول دوره های تعطیلات به سرعت انجام شود تا کار تا حد امکان با زمان کلاس کمتر همپوشانی داشته باشد.

سیستم های پیش ساخته و سبک وزن، سرعت ساخت و ساز را حتی بیشتر می کنند، به ویژه در مقایسه با بتن با زمان پخت بالا.

با ظهور محصولات و سیستم های جدید چوب انبوه، چوب همچنین دارای مزایایی در مقاومت لرزه ای، آتش سوزی و باد برای بهره مندی از ایمنی بیشتر است.

مانند بسیاری از مصالح دیگر، ساختمان های چوبی نیاز به تعمیر و نگهداری دارند، اگرچه اگر مدرسه به درستی طراحی شده باشد که قرار گرفتن چوب در معرض آب و اشعه ماوراء بنفش مستقیم را کاهش دهد، تعداد دفعات لمس می تواند بسیار کاهش یابد.

یک نظرسنجی چوب الوار روسی رجالب که در مناطق مدرسه ای در بریتیش کلمبیا، کانادا انجام شد، نشان داد که چوب کمتر از مواد دیگر تخریب می شود، احتمالاً به دلیل درک آن به عنوان یک ماده تکمیل کننده.

به عنوان مثال، برای پروژه مدرسه ابتدایی ساموئل بریگهاوس در کانادا، ساختمان جدید به عنوان فرصتی برای ارتقای پایداری و استفاده از خود معماری به عنوان ابزار آموزشی مورد توجه قرار گرفت.

چوب

تیم پروژه چوب روسی خشک استراتژی‌های پایداری غیرفعال و فعال را ترکیب کرد، از جمله تهویه طبیعی، جذب نور طبیعی، قاب‌های سه جداره، انرژی زمین گرمایی، گرمایش آب توسط خورشید، بام‌های سبز، مواد ساطع کننده مقادیر کم ترکیبات آلی فرار (VOC)، مواد با کربن.

جداسازی، چوب روسی شیراز مواد نگهداری کم، و موارد دیگر. مشاهده شد که استفاده از چوب به طور خاص به یک موضوع مورد بحث در بین دانشجویان، کارکنان و جامعه تبدیل شد که از کیفیت های زیبایی شناختی مواد فراتر رفت و در عوض موضوعاتی مانند اهمیت جنگلداری برای اقتصاد محلی و نقش چوب در کاهش تغییرات آب و هوایی.

  • منابع:
    1. Why Wood is an Effective Material for Schools
  • تبلیغات: 
  1. راهکار فرمانده ارتش برای سرکوب اغتشاشگران
  2. ماجرای قتل عام پولدارها یک جهان را شاد کرد
  3. چگونه یک آجر سفالی توانست دنیا را متحول کند؟!
  4. با مصرف پرتغال خونی از سرطان خون جلوگیری کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.