شرکت سیم مسی ضایعات در اصفهان

شرکت سیم مسی ضایعات در اصفهان، این نوع محصولات را به صورت دسته بندی شده در اختیار خریداران قرار می دهد. سیم برق آلومینیومی و مسی ضایعاتی در واقع همان محصولاتی هستند که عمر مفید خود را گذراندند و برای استفاده در خط تولید دیگر محصولات مسی مورد استفاده قرار می‌ گیرند. در شرکت سیم مسی ضایعات در اصفهان، برای خریداران عمده تخفیفات ویژه‌ ای در نظر گرفته می شود.

شرکت سیم مسی ضایعات در اصفهان

سیم مسی مخابرات

کابل مسی مخابراتی بر اساس آخرین تکنولوژی ها و همچنین بر اساس استاندارد های بین المللی تولید می گردد. مواد خام مورد استفاده و همچنین مراحل کلی ساخت آنها بر اساس معیار های خاصی مشخص می گردد و در نهایت کابل های تولید شده در بازه دمایی ۴۰ درجه سانتیگراد تا ۷۰ درجه سانتیگراد قابل استفاده می باشند.

سیم مسی مخابراتی که در حال حاضر در برند های ایرانی تولید می گردند با استفاده از کددهی رنگی، امکان تفکیک و تشخیص زوج سیم ها را دارند و خریداران می توانند با اعتماد کامل تری، تهیه و خرید این محصولات را به انجام برسانند. جالب است بدانید انواع عایق سیم برق دو رشته ای در کابل های مخابراتی مسی متفاوت است و در واقع بر اساس نیاز مشتریان عایق سیم در این کابل ها به دو صورت معمولی و اسفنجی انتخاب می شود.

عایق های معمولی به صورت یکپارچه هستند و کابل های مسی با این عایق‌ ها خصوصیات فیزیکی بالاتری داشته و کار با آنها راحت تر می باشد، ولی ضخامت عایق ها در این زمینه بزرگتر بوده و در نتیجه ابعاد و مواد مصرفی کابل بیشتر می باشد. در زمینه استفاده از عایق اسفنجی این مواد اولیه به صورت حباب های هوایی در خط تولید این محصولات مورد استفاده قرار می گیرند و در نهایت باعث کاهش ضریب دی الکتریکی کابل های تولید شده می شوند.

در فرایند تولید کابل های مخابراتی مسی با عایق اسفنجی با حفظ پارامتر های الکتریکی، ضخامت عایق نسبت به نمونه‌ های قبلی کاهش یافته و این نوع کابل ها با تعداد زوج بالا و با ظرافت خازنی پایین تر قابل تولید می باشند. در این حالت مواد مصرفی کابل های مسی کمتر شده و از نظر اقتصادی استفاده از آنها مناسب تر می باشد. جهت تقویت بیشتر این نوع کابل های مسی مخابراتی، از یک لایه نازک از نوع عایق معمولی به صورت پوسته بر روی عایق های اسفنجی استفاده می شود که این لایه در کابل های ژله ای مانع از نفوذ ژل به درون خلال های عایق می شود.

سیم مسی نمره 50 35 25

سیم مسی نمره 50 35 25 سیم مسی نمره ۲۵ ۳۵ ۵۰ جزو اصلی‌ترین سیم های مورد استفاده در صنعت توزیع برق و مخابرات می باشند. این سیم های مسی کاربرد های مختلفی را به خود اختصاص می دهند. مس به عنوان یک فلز بعد از طلا و نقره بالاترین رسانای برق را را دارد و در تولید سیم ها و کابل ها به عنوان هادی مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

در سیم های مسی نمره بندی شده از هادی مس و روکش های عایق برای ساخت سیم های برق استفاده می شود. این محصولات معمولا دارای روکش های از جنس پی وی سی هستند که کیفیت بالاتری و امنیت بیشتری را برای مصرف کنندگان ایجاد می نماید. جالب است بدانید ساخت و تولید انواع سیم مسی های مختلف به صورت سیم افشان و سیم مفتولی می باشد و هر یک از این سیم ها دارای مشخصات و ویژگی های مخصوص به خود هستند و معمولاً کاربرد های مختلفی را از آن خود می نمایند.

جالب است بدانید انواع سیم های مسی به صورت روکش دار و بدون روکش قابل عرضه به بازار هستند و هر کدام از این کالا ها نیز کیفیت های متنوعی را به خود اختصاص می‌ دهند و با ولتاژ های نامی متنوع مورد توجه قرار می گیرند.

سیم مسی حصیری

سیم مسی حصیری یکی دیگر از انواع سیم های مسی تولید شده است که کاربرد های مخصوص به خود را دارد و معمولا از این محصولات در صنعت مخابرات بیشترین استفاده می شود. سیم های مسی حصیری دارای پوشش دهی فوق العاده هستند و به راحتی می توانند ارتباط داده ها را بدون هیچ گونه اختلالی به انجام برسانند.

سیم مسی حصیری توسط برند های متنوع به بازار های هدف معرفی می گردد و هر از خریداران می توانند بر اساس سلیقه شخصی و نیاز خود به این محصولات، خرید آنها را به انجام برسانند. اگر قصد خرید بهترین انواع سیم مسی حصیری از برند های معتبر ایرانی را دارید، حتما با مشاورین مجموعه ما در ارتباط باشید تا این محصولات را به صورت مستقیم و کاملا شفاف در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهیم.

سیم لحیم کاری مسی قلع اندود

سیم لحیم کاری مسی قلع اندود سیم لحیم کاری مسی قلع اندود یکی از باکیفیت ترین انواع سیم های مسی است که برای کاربرد های حساس مورد استفاده قرار می گیرد. این محصولات معمولا در ولتاژ های متفاوت و در رنگ بندی های مختلفی به بازار های هدف معرفی می گردند و به عنوان بهترین نوع سیم های مسی قابلیت استفاده را از آن خود می نمایند.

سیم های مسی دارای نمونه های متفاوتی هستند و در زمان تهیه و خرید این محصولات حتماً باید بدانید که برای چه کاری می خواهید از این سیم ها استفاده نمایید. بنابراین هر نوع سیم مسی تولید شده با توجه به مشخصات خود، کاربرد های خاصی را از آن خود می نماید. به صورت کلی می‌ توان گفت سیم های مسی در نمونه‌ های سیم مفتول، سیم لاکی، سیم نیمه هادی، سیم روکش دار، سیم بدون روکش و … طراحی و تولید می شوند و هر کدام از این محصولات به نوبه خود، کاربرد های خاصی دارند. به عنوان مثال در سیم کشی ساختمان ها از سیم های مسی لحیم کاری شده به واسطه انعطاف پذیری بیشتر و فضای کمتر استفاده می شود.

همچنین این محصولات بیشتر در تابلو های برق در نمونه های سیم های نازک مسی مورد استفاده قرار می گیرند زیرا شکل فرمی این سیم ها نسبت به دیگر نمونه ها بسیار راحت تر، سبک تر می باشند و دارای پهنی زیادی هستند.

سیم مسی لحیم کاری قلع اندود در نام های تجاری متنوع به بازار های هدف معرفی می گردد. به عنوان مثال این نوع محصولات با نام کابل های کواکسیال مسی . سیم مسی های ضخیم مورد معرفی قرار می‌ گیرند.

سیم مسی لاله زار

سیم مسی لاله زار از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار می باشد و توسط معتبرترین شرکت های تولید کننده در این زمینه به بازار های هدف معرفی می شود. سیم های مسی دارای نمونه های متفاوتی هستند که در این میان می‌ توان به انواع سیم مسی روکش دار لاله زار اشاره کرد. این از محصولات از هادی مسی برخوردار هستند و از تعدادی رشته فلزی در لایه داخلی خود برخوردار می باشند و در نتیجه در یک بدنه پلاستیکی در کنار یک دیگر قرار می گیرند.

روکش دار کردن سیم های مسی یک راه حل بسیار خوب برای جلوگیری از آسیب های فیزیکی این محصولات می باشد که در واقع این روکش ها جهت جلوگیری از تداخلات الکترومغناطیسی مورد استفاده واقع می شوند. سیم های مسی روکش دار معمولاً در نمونه های افشان و مفتول طراحی و تولید می‌ شوند که دارای رنگ بندی های مختلفی هستند و در کلاف های ۱۰۰ متری به بازار معرفی می‌ شوند.

جالب است بدانید فرکانس رادیویی می تواند روی یک وسیله و یک منبع خارجی تاثیر بگذارد و باعث ایجاد تخلخل در استفاده از سیم های مسی در سیستم ها شود. به همین دلیل استفاده از سیم های مسی روکش دار یک راه حل مناسب در این زمینه می باشد. این نوع سیم های مسی برای عبور سیگنال ها قابل استفاده هستند و معمولا سیگنال ها از قدرتی با ولتاژ پایین در این میان مورد استفاده قرار می گیرند.

در سیگنال های مسیر، احتمال وجود تداخلات الکترومغناطیسی بسیار زیادی وجود دارد که در میان از کابل های مسی روکش دار استفاده می شوند و در واقع تمام داده‌ های از طریق این کابل های انتقال داده می شوند و از این تداخلات در امان خواهند بود. استفاده از این سیم ها در مرکز های داده، محیط های صنعتی، تجهیزات برقی و… رایج می. باشد.

سیم مسی همدان

سیم مسی همدان سیم مسی همدان از بازار فروش گسترده ای برخوردار می باشد زیرا مزیت های استفاده از این محصولات بسیار زیادی می باشد. از جمله مهم‌ترین مزیت‌ های سیم مسی همدان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رسانای خوب جریان الکتریسیته: سیم های مسی تقریبا برای هر چیزی که در خانه نیاز به برق داشته باشد، قابل استفاده می باشند زیرا رسانای خوبی برای الکتریسیته محسوب می گردند. خواص فلزی این نوع سیم ها باعث می‌ شود تا جریان الکتریکی بیشتر به ازای هر رشته سیم مسی حمل شود. یک سیم مسی گرد می‌ تواند در شرایط آب و هوایی شدید، مقاومت فوق العاده بالایی داشته باشد. به دلیل اینکه از مواد شیمیایی مطلوب ساخته شده است و عمر طولانی را به خود اختصاص می دهد. انعطاف پذیری بالای این نوع سیم ها باعث می شود که کشش بیشتری داشته و در واقع دوام و ماندگاری بالاتری را به خود اختصاص می‌ دهند.
  • مقاومت بالا در مقابل دمای زیاد: با توجه به خواص شیمیایی سیم مسی، این محصول می تواند جریان را از یک نقطه به نقطه دیگر انتقال دهد. زمانی که دمای کم به ولتاژ بسیار قابل تغییر باشد، سازگاری با سایر تجهیزات الکتریکی در این نوع سیم ها دیده می شود.
  • استفاده از فلز مس در سطح جهانی: سیم مسی اولین اولویت نسبت به عناصر طلا و نقره است و در سراسر جهان از سیم های مسی استفاده های به خصوصی می شود زیرا با اکثر سازه ها و وسایل ساختمانی سازگار می‌ باشد.
  • استفاده از سیم های مسی بسیار راحت می باشد و به راحتی در دسترس قرار می گیرند. سیم های مسی توسط چندین شرکت در ایران و در دیگر کشور ها تولید می شوند و مقاومت بالایی در برابر خوردگیبه خود اختصاص می دهند. خورگی گالوانیک یک فرآیند الکتروشیمیایی می باشد که زمانی که دو فلز در تماس الکتریکی قرار بگیرند الکترولیت قوی تر می شود و یک فلز ترجیحاً به فلز دیگر خورده می شود. اما فلز مس از این قاعده مستثنی است و مقاومت فوق العاده بالایی در برابر خوردگی از آن خود می نماید.
  • قابلیت بازیافتی بالا: در حال حاضر بیش از ۸۰ درصد از کل ذخایر مس به بهره برداری رسیده است و مس استخراج شده از آنها در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. خوشبختانه عنصر مس قابل بازیافت و استفاده مجدد می باشد. به همین دلیل مس یکی از عناصر دوست دار محیط زیست محسوب می‌ شود و هیچ گونه محدودیتی در زمینه استفاده از آن در تولید سیم و کابل های مسی و مخابراتی وجود ندارد.

چگالی جریان سیم مسی

چگالی جریان سیم مسی در واقع نشان دهنده میزان بارگذاری الکتریکی این محصولات است که در حال حاضر برای جلوگیری از اتلاف بیش از حد انرژی و افزایش هزینه های سیم کشی، چگالی جریان در این سیم و کابل ها به صورت بهینه در نظر گرفته می شود. برای فرکانس های بالای رادیویی و تلویزیونی اثرات الکترونیک دینامیکی اضافی باید در نظر گرفته شود و در واقع چگالی جریان الکتریکی مستقیم را می توان با چگالی گاز در لوله های تحت فشار مقایسه کرد.

در هر صورت می‌ توان گفت توجه به چگالی جریان سیم مسی جزو استاندارد های ثبت شده در بین شرکت ها و کارخانه های تولید کننده انواع سیم و کابل‌ های مسی می باشد که معتبر ترین آنها موظف به رعایت این استاندارد ها می باشند تا در نهایت بهترین محصولات را در اختیار تمامی خریداران قرار دهند.

جالب است بدانید سیم های مسی بر اساس میزان چگالی جریانی که به خود اختصاص داده اند، معمولا در دسته بندی های متنوع معرفی می‌ گردند و در این میان می‌ توان به انواع سیم مسی چاه ارت، سیم مسی بدون روکش، سیم مسی روکش دار، سیم مسی نازک، سیم مسی افشان، سیم مسی مفتولی، سیم مسی لاکی و غیره اشاره کرد. سیم مسی ها دارای شکل ظاهری متفاوت هستند و معمولاً در صنایع مختلفی به کار گرفته می شوند.

اگر جزو خریداران عمده انواع سیم مسی و کابل های مسی هستید، از طریق این مرکز اینترنتی با مشاورین مجموعه ما در ارتباط قرار بگیرید تا بهترین کالا ها در این میان در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهیم.

ما در این وبسایت، مجموعه کاملی از انواع سیم و کابل های مسی را به صورت کاملا مستقیم و شفاف ارائه می نماییم تا در نهایت هیچگونه محدودیتی برای ثبت سفارش مستقیم شما مشتریان گرامی وجود نداشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.