طراحی لباس بیمار بیمارستانی که می تواند گرمایی بسیار بالا تولید کند

بسیاری از بیماران از لباس های بیمارستانی خوششان نمی آید.

مطالعاتی در مورد به روز رسانی لباسی که برای اولین بار در زمانی که بیشتر بیماران مجبور بودند در رختخواب بمانند استفاده شده است، انجام شده است، اما زمانی که بیماران از رختخواب بیرون می آیند، برای فروتنی طراحی نشده اند. 

پروفسور NCSU Traci Lamar گفت: “اکنون پزشکان می‌خواهند که بیماران سریعاً بلند شوند و راه بروند.” با این حال، لباس‌های سنتی را می‌توان چندین بار شست و با آن‌ها دست به کار شد.

 لباس‌های سبک جدید و انواع دیگر لباس‌ها می‌توانند گران‌تر باشند. بیمارستان ولی در ریج‌وود، نیوجرسی ، افزایش 70000 دلاری در سال را گزارش کرد. 

هنگامی که لوک لانگ 9 ساله از پوشیدن لباس بیمار بیمارستانی در هنگام درمان لنفوم هوچکین شکایت کرد، مادرش چند تی شرت برای پوشیدن او با استفاده از نوار چسب در پهلوها انتخاب کرد.

 بچه های دیگر تی شرت را دیدند و آن را هم خواستند. دو سال بعد، سازمان Luke’s FastBreaks یک میلیون دلار برای سرطان کودکان جمع آوری کرد و بیش از 5000 تی شرت از این تی شرت ها را در اختیار مردم قرار داد.

 آنها به اندازه‌ای بلند بودند که مانند لباس‌های مجلسی بپوشند، اما برخی ترجیح می‌دادند آن‌ها را مانند تی‌شرت بپوشند. بریتون لین، مدیر اجرایی Luke’s FastBreaks، گفت که این تی شرت ها به کودکان کمک می کند نگرش مثبت تری داشته باشند.

در نوامبر 2006، بنیاد رابرت وود جانسون کمک هزینه ای 236000 دلاری به تیمی در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی داد تا لباس جدیدی را بر اساس “سبک، هزینه، دوام، راحتی، عملکرد” ​​و سایر ویژگی ها طراحی کنند.

تیم لامار پروفسور NCSU برای ارائه طرحی “راحت تر، کمتر آشکار” کار کردند. بررسی‌ها نشان داد که پرستاران از کراوات‌های پشتی خوششان نمی‌آید، زیرا ممکن است گره‌هایی ایجاد شود و برخی از بیماران همزمان بیش از یک لباس می‌پوشیدند که یکی از جلو و دیگری در پشت بسته می‌شد.

 بسیاری از بیماران از سبک بودن روپوش ها خوششان نمی آمد. در آوریل 2009، تیم NCSU طرح‌های جدید بالقوه‌ای را در یک پذیرایی نشان داد و آنها در حال آماده‌سازی برای درخواست بودجه بیشتر به عنوان نمونه اولیه بودند.

 در همین حال، برخی از بیمارستان‌ها گزینه‌های جایگزین را ارائه می‌کردند، از جمله لباس‌هایی که در جلو یا پهلو باز می‌شدند و شلوارهای بند کشی، تاپ‌های نخی و باکسر.

 قیمت این لباس ها بیشتر از لباس های سنتی است. بودجه اضافی لامار از RocketHub تامین شد. در هفته مد NCSU در سال 2013، طرح لامار به عنوان “عملکردی و باوقار” ذکر شد، اما “برای جلوگیری از هرگونه نقض حق اختراع” نشان داده نشد.

 یک نمونه اولیه، ساخته شده از DermaFabric و ساخته شده در Precision Fabrics در گرینزبورو، کارولینای شمالی ، قرار بود در WakeMed آزمایش شود .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.