لوله پلی اتیلن 300 در بیمارستان ها به عنوان شیلنگ سرم استفاده می شود

عمر مفید لوله پلی اتیلن 300 4 تا 6 برابر است و می توان از آن به مدت 50 سال با استفاده ایمن استفاده کرد که دارای مزایای اقتصادی قابل توجهی است. برای مکان هایی با تامین آب زیرزمینی، تخلیه هوا، فشار هوا، شاتکریت و تخلیه گاز که دمای زیر زمین بیش از 40 درجه نباشد مناسب است.

لوله های گاز پلی اتیلن، مانند لوله های معدن، باید فشارهای خاصی را در حین استفاده تحمل کنند. رزین HDPE مطابق با استانداردهای لوله گاز است.

همه ما می دانیم که به عنوان یک خط لوله گاز، به دلایل ایمنی، باید یک سری مزیت داشته باشد: رابط پایدار و قابل اعتماد، مقاومت در برابر ضربه مواد و مقاومت.

ترک خوردگی، پیری، مقاومت در برابر خوردگی و غیره. در مقایسه با لوله های سنتی، سیستم های لوله HDPE دارای مزایای فوق بوده و عمر طولانی تا 50 سال دارند.

لوله

مناسب برای خطوط لوله گاز با دمای کاری بین 20-40 درجه و حداکثر فشار کاری طولانی مدت بیش از 0.7MPa.

لوله پلی اتیلن فاضلاب که با نام لوله پلی اتیلن با چگالی بالا نیز شناخته می شود، به انگلیسی: HDPE.

به دلیل مزایای مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر اسید و خوردگی، مقاومت در برابر دمای بالا و مقاومت در برابر فشار بالا، به تدریج جایگزین لوله های سنتی و لوله های سیمانی در بازار شده است، به ویژه به دلیل سبک بودن و نصب و جابجایی آسان.

لوله پلی اتیلن اغلب به عنوان لوله انتخابی برای مهندسی شهری استفاده می شود که عمدتاً در: تامین آب شهری، صنعت تصفیه فاضلاب استفاده می شود.

از آنجایی که لوله پلی اتیلن مقاومت خوبی در برابر عایق و مقاومت فشار قوی خود دارد، می توان از آن به عنوان لوله رزوه برق نیز استفاده کرد.

علاوه بر این، کاربردهای لوله پلی اتیلن شامل لوله های بیوگاز پلی اتیلن، لوله های گرمایش PE-RT برای آب سرد و گرم، مخابرات پلی اتیلن، لوله های پوشش کابلی و غیره است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.