محلول شوینده صورت هیدرودرم در بازار کمیاب شد

اگر پوست شما دائماً خشک است – یا به دلایلی که می‌داند قرمز یا صورتی می‌شود – ممکن است وقت آن رسیده که با شوینده صورت هیدرودرم  که مخصوص پوست‌های حساس است صورت خود را شستشو دهید.

اما گاهی اوقات، گفتن آن آسان تر از انجام دادن است. بر اساس تحقیقات Olay، 50 درصد از زنان گزارش می دهند که پوست حساسی دارند، اما تنها 11 درصد از پاک کننده ها برای این نگرانی طراحی شده اند.

به طور جدی. پاک کننده مایع آرام بخش بدون عطر Olay Sensitive فاقد رایحه اضافه شده است که اگر پوست حساسی دارید بسیار مهم است. زایشنر می گوید: «عطر موجود در محصولات در واقع یک عامل بسیار شایع آلرژی و تحریک پوست است.

یک مطالعه بالینی Olay دو هفته‌ای نشان داد که زنانی که پوست حساسی داشتند، به دلیل استفاده مکرر از خط جدید پاک‌کننده‌های حساس خود، مشکلات تحمل پوست صفر داشتند.

هر فرمول غیر تحریک کننده، فاقد مواد شوینده سدیم لوریل سولفات است و حاوی اسانس های تسکین دهنده آلوئه ورا، خیار و عصاره چای و همچنین پترولاتوم تقویت کننده پوست و گلیسیرین مرطوب کننده است.

ممکن است کارآمد باشد، اما شستن صورت زیر دوش برای پوست شما خوب نیست.

آب داغ تمام روغن‌های خوب مورد نیاز پوست شما را می‌شوید و می‌تواند منجر به پوسته پوسته شدن، قرمزی و شعله‌ور شدن مکرر آکنه شود، زیرا پوست شما چربی بیشتری برای جبران آن ایجاد می‌کند.

فقط در مورد استفاده از آب گرم برای شستن صورت خود سختگیر باشید. مگر اینکه دوش‌هایتان ولرم باشد، چند دقیقه اضافی را از سر دوش بگیرید و وقتی بیرون می‌روید پوستتان را تمیز کنید.

به گفته یونیونگ کلر چانگ، متخصص پوست در نیویورک، این کار ارزشش را دارد. پس از چند روز (مخصوصاً در هوای سردتر) حساسیت، قرمزی و پوسته پوسته شدن کمتری را مشاهده خواهید کرد.

چانگ می‌گوید: اگر پوست حساسی دارید، ممکن است با تلاش برای پاک کردن تمام صورت در یک قدم سریع، آن را تحریک کنید.

او می‌گوید: «پس از یک روز طولانی آرایش، پوست شما کثیفی، باکتری‌ها و چربی را جمع‌آوری می‌کند و پاک کردن همه آن‌ها قبل از رفتن به رختخواب برای جلوگیری از مسدود شدن منافذ و آکنه بسیار مهم است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.