مردی از شکلات آلمانی به عنوان زنگ خانه اش استفاده کرد

از هسته دانه های کاکائو تخمیر شده و برشته شده شکلات آلمانی تهیه می شود. هسته ها را آسیاب می کنند تا یک مایع شکلاتی خمیری شکل بگیرد.

ممکن است در قالب ها سفت شود تا شکلات تلخ (پکینگ) به وجود آید، فشار داده شود تا محتوای کره کاکائو کاهش یابد و سپس پودر شود تا پودر کاکائو درست شود، یا با شکر و کره کاکائو اضافی مخلوط شود.

شکلات شیرین (خوردن) درست کنید. افزودن شیر خشک یا غلیظ به شکلات شیرین باعث تولید شکلات شیری می شود.

شکلات سفید که به دلیل بافت غنی و طعم لطیف آن ارزشمند است، از نظر فنی یک شکلات نیست. شکلات سفید از کره کاکائو با افزودن محصولات شیر، شکر و طعم دهنده هایی مانند وانیل تهیه می شود.

درصد کاکائو به مقدار دانه های کاکائو در شکلات اشاره دارد که از مشروب شکلات خالص و هر کره کاکائو اضافه شده تشکیل شده است.

بقیه مواد شامل شکر، لبنیات، وانیل، امولسیفایرها و هر طعم دهنده اضافی است. به طور معمول، هر چه درصد کاکائو بیشتر باشد، طعم شکلات شدیدتر است.

شکلات

چهار نوع شکلات وجود دارد: تیره، شیری، سفید و یاقوتی. شکلات از دانه ها یا نوک های درخت کاکائو به دست می آید.

آنها را برشته و آسیاب می کنند تا خمیری به نام مشروب شکلاتی تولید شود. این خمیر دو محصول دارد: کره کاکائو و پودر کاکائو.

از این رو، انواع مختلف شکلات با ایجاد نسبت های مختلف مشروب شکلات، کره کاکائو، شیرین کننده و سایر مواد افزوده شده تولید می شود.

شکلات تلخ را می توان به دو نوع شکلات تلخ و شکلات نیمه شیرین تقسیم کرد. FDA ایجاب می کند که شکلات تلخ حاوی حداقل 35 درصد کاکائو و کمتر از 12 درصد مواد جامد شیر باشد.

پس از آن، تولیدکننده است که بر روی شکلات خود برچسب تلخ یا نیمه شیرین بزند. به طور معمول، تلخ و شیرین درصد کاکائو بیشتری نسبت به نیمه شیرین دارد و کمتر شیرینی از این دو نوع است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.