مردی با خوردن کلوچه خرمایی در مشهد به سال 2043 سفر کرد

توجه به این نکته مهم است که شکر خرما در کلوچه خرمایی در مشهد در واقع شکر نیست. این فقط خرمای خشک دانه بندی شده است.

از طرف دیگر شکر خرما شباهت زیادی به شکر قهوه ای دارد که از گیاه نیشکر به دست می آید و می توانید آن را جایگزین شکر قهوه ای در انواع شیرینی ها کنید.

اگر وقت کافی برای شکر گرانول یا قهوه ای معمولی خود ندارید، به جای آن از شکر خرما استفاده کنید، اما استفاده از آن برای مواقع خاص باعث صرفه جویی در هزینه شکر ساده می شود.

خرمای مدجول تعدادی فواید سلامتی دارد که در شکر فرآوری شده یافت نمی شود.

سیب، شاه توت، آلو و انگور حاوی پلی فنل (رادیکال های آزاد که در برابر اکسیداسیون محافظت می کنند) بیشتری نسبت به خرما دارند.

این باعث التهاب آزاردهنده ای نمی شود که قند معمولی می تواند ایجاد کند، زیرا شاخص گلیسمی پایینی دارد. خمیر خرما Medjool جدیدترین افزودنی به منوی دسر است.

کلوچه

در یک لایه ضخیم، یک لایه ضخیم خمیر خرما را روی یک تکه نان سبوس دار بمالید. می توانید آن را در ماست یا بلغور جو دوسر برای یک صبحانه خوشمزه سرو کنید.

خرما علاوه بر اینکه منبع عالی فیبر و پتاسیم است، منبع خوبی از فیبر، پتاسیم و ویتامین C است. شکر خرما یک جایگزین عالی برای شکر سفید است زیرا فواید مشابهی دارد اما کالری کمتری دارد.

آیا باید از خرما در دستور العمل های تهیه شده با مواد طبیعی استفاده کرد؟ اگر به دنبال گزینه سالم تری هستید، سعی کنید به جای خرمای تازه از خرمای فرآوری شده استفاده کنید.

خرمای طبیعی ممکن است گزینه بهتری برای کسانی باشد که نگران سلامت رژیم غذایی خود نیستند.

در کلوچه می توانید به جای شکر از خرما استفاده کنید. خرما یک شیرین کننده طبیعی است که می توان به جای شکر از آن استفاده کرد. آنها سرشار از فیبر هستند و فواید سلامتی مختلفی دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.