مردی با سنگ اسلب ساختمان دیوار خانه اش را ضد ضربه کرد

از بلوک های گرانیتی و سنگ اسلب ساختمان در بناهایی مانند مجسمه ها و سرستون ها استفاده می شود. اسلب های گرانیتی در ساخت صفحات گرانیتی و کفپوش های گرانیتی استفاده می شود.

کاربردهای محوطه سازی شامل دیوارهای حائل است. بلوک ها و دال های سنگی شامل محصولات ماسه سنگ و تخته سنگ (سنگ، سنگ تخته سنگ) می باشد.

یک سنگ رسوبی، ماسه سنگ از فشردگی ماسه تشکیل شده و توسط سیلیس در کنار هم نگه داشته می شود.

ماسه سنگ طبیعی سخت و سخت است، اما هر نوع سنگ کوارتز دارای میزان تخلخل و مقاومت فشاری متفاوتی است.

ماسه سنگ هندی به طور گسترده در ساخت و سازهای مسکونی و تجاری استفاده می شود. از کاربردهای ماسه سنگ می توان به کف سازی، سنگ فرش و روکش دیوار اشاره کرد.

سنگ های تخته سنگ شبیه به ماسه سنگ ها هستند، اما قیمت کمتری نسبت به سایر پوشش های کف و دیوار دارند.

سنگ

سنگ تخته سنگ طبیعی هم نسوز و هم مقاوم در برابر لغزش است. بلوک ها و اسلب های سنگی در رنگ هایی مانند مشکی، خاکستری، مسی، خاکستری مایل به سبز و خاکستری ارغوانی موجود است.

سنگ آهک، کوارتزیت، بیداسار، تراورتن و اونیکس از تامین کنندگان بلوک و اسلب سنگ موجود است. سنگ آهک یک سنگ رسوبی است که مقاومت بالایی در برابر شرایط انجماد و ذوب دارد.

کاشی های سنگ آهک و دال های سنگ آهک اغلب به رنگ بژ یا خرمایی هستند و به عنوان مصالح کف استفاده می شوند.

کوارتزیت سنگی با دانه متوسط است که هم نسوز و هم مقاوم در برابر لغزش است. کاشی‌های کوارتزیتی و سنگ‌های کوارتزیتی در کاربردهای مختلف از سقف تا کف‌پوش استفاده می‌شوند.

از بلوک ها و دال های سنگی بیداسر برای مصارف تزئینی و محوطه سازی استفاده می شود.

تراورتن سنگی رسوبی است که برای سنگفرش پاسیو و مسیرهای باغ استفاده می شود. اونیکس شکلی از کوارتز با نوارهای سیاه و سفید متناوب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.