مردی با کاشی و سرامیک ترکیه به خواستگاری رفت

تراکوتا یک نوع کاشی قدیمی و از خانواده ی کاشی و سرامیک ترکیه است. کاشی های تراکوتا محیطی خانگی، دنج و لذت بخش را در خانه شما ایجاد می کنند. این یک ماده کفپوش کاشی سطحی قوی است که از خاک رس قرمز یا خاکی جدا ساخته شده است.

در مسائل تعمیر و نگهداری، باید هر دو سال یکبار آن را با ماده آب بند ببندید تا از لکه ها و آسیب دیدن کاشی ها جلوگیری کرده و آن ها را محافظت کنید.

مزایا و معایب تراکوتا مشابه سرامیک بالا است. یکی از مزایای دیگر این است که کاشی های سفالی به اندازه سایر گزینه های سرامیکی سرد نمی شوند.

کاشی های وینیل بیشترین استفاده را در حمام ها دارند. نصب آن آسان تر و سازگار با محیط زیست است زیرا قابل استفاده مجدد است.

کمتر مستعد ترک و شکستگی است. بیشتر مردم به دلیل قیمت پایین نسبت به کاشی و سرامیک از آن استفاده می کنند.

کاشی

مزایا:

  • ارزان
  • ارتجاعی
  • نصب راحت تر

این کاشی ها امروزه از مرمر، گرانیت، سنگ آهک و تخته سنگ ساخته می شوند. همچنین بافت های مختلفی در بازار موجود است که شامل سندبلاست، اچ، شکاف و غلتکی می باشد. انتخاب رنگ ها از کرم تا آبی، قرمز و سبز متغیر است.

با این حال، کاشی های سنگی از نظر تمیز کردن منظم نیاز به نگهداری بیشتری دارند و این نسبت به سایر انواع کاشی ها گران تر است.

کاشی مرمر پیچیده و سنتی را می توان به شدت صیقل داد و در اندازه های مختلف موجود است. سنگ مرمر می تواند طرح دار یا رگه دار باشد که رنگ جالبی به حمام می بخشد.

جذاب، بادوام و همه کاره، در رنگ‌ها و سبک‌های زیادی وجود دارد. گرانیت برای تزئین اتاق‌هایی با تم روستایی ایده‌آل است. مناسب برای حمام، زیرا در برابر لکه و رطوبت مقاوم است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.