مصرف ژله آماده بزرگ برای کودکان آلمانی ممنوع اعلام شد

با قوام خود فتنه انگیز است و از بسیاری از تجربیات حسی لذت می برد. تهیه آسان، خوش رنگ و معطر. کودک نوپا را برای مدت طولانی تری به خود مشغول می کند و برای کودکان 6-7 ساله جذاب خواهد بود (تست شده!). 

چنین مواد بازی با ارزش چیست؟ ژله با یک سورپرایز، یا زمان برای ژله سورپرایز.

در بسیاری از طعم ها و رنگ های ژله آماده بزرگ موجود است، آنها امکانات نامحدودی از سرگرمی را به ما می دهند. و هنگامی که ما در آنها غوطه ور شویم گنجینه های مختلف و موضوعی سرگرم کننده، پایانی برای آن وجود نخواهد داشت!

  • پودر ژله غذایی یا آگار آگار + احتمالاً رنگ
  • آب گرم
  • ظرف ظرفی که ژله را داخل آن می ریزیم، به عنوان مثال کاسه، شیشه، قالب های سیلیکونی
  • گنجینه های Sensos که باید در ژله جاسازی شوند، مانند بلوک ها، مهره ها، پولک ها، مجسمه ها، میوه ها، سبزیجات
  • کارد و چنگال اختیاری، انبردست یا سایر وسایل کمکی برای از بین بردن گنجینه ها

ژله را طبق دستور روی بسته بندی آماده کنید. سپس آن را در ظرفی می ریزیم و گنج های مختلفی را در آن فرو می بریم تا من.

وقتی صحبت از ظروف می شود، گزینه های زیادی نیز داریم می توانیم از چندین کاسه کوچکتر، شیشه، قالب مافین سیلیکونی یا یک جعبه بزرگتر استفاده کنیم. هر چیزی که شکل جالبی می دهد مناسب خواهد بود.

ژله را در 2 نوع می توانیم تهیه کنیم. برای جوان‌ترین افراد، نسخه خوراکی ایده‌آل خواهد بود و امکان کاوش ایمن و طعم نامحدود را فراهم می‌کند. بیایید میوه های فصلی مختلف مانند توت فرنگی، تمشک، زغال اخته، مویز، تکه های ماندارین یا انگور را در آن پنهان کنیم.

در نسخه برای کودکان بزرگتر (فقط برای سرگرمی) ما آزادی کامل لوازم جانبی مانند فیگورهای مورد علاقه، آجر لگو، پولک، مهره، صدف، سنگ، زرق و برق و غیره را داریم. سپس ظروف ژله را در یخچال قرار می دهیم و بگذارید چند ساعت بماند تا خودش را بگیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.