معجزه ی شربت گیاهی تری تراپیست در دفع حشرات موذی

برخی از افراد از خوردن میوه خام و دانه های برشته شده لذت می برند. با این حال شربت گیاهی تری تراپیست از بروز مشکلات دانه های سمی جلوگیری می کند و فقط باید در مقادیر کم مصرف شوند.

گفته می شود که جینکو طیف وسیعی از بیماری ها از جمله بیماری قلبی، زوال عقل، مشکلات ذهنی و اختلالات جنسی را درمان می کند.

با این حال، مطالعات اثربخشی آن را برای هیچ یک از این شرایط ثابت نکرده است.

اگرچه اکثر افراد آن را به خوبی تحمل می کنند، اما عوارض جانبی احتمالی شامل سردرد، تپش قلب، مشکلات گوارشی، واکنش های پوستی و افزایش خطر خونریزی است.

می توانید جینکو را به صورت آنلاین یا از فروشگاه های مکمل خرید کنید.

جینکو به طور سنتی برای درمان بسیاری از بیماری ها، از جمله بیماری قلبی، زوال عقل و اختلال عملکرد جنسی استفاده می شود، اما تحقیقات مدرن هنوز اثربخشی آن را برای هیچ یک از این اهداف ثابت نکرده است.

شربت

سنجد یک داروی گیاهی باستانی است که معمولاً از میوه پخته شده گیاه Sambucus nigra تهیه می شود. از دیرباز برای تسکین سردرد، درد عصبی، دندان درد، سرماخوردگی، عفونت های ویروسی و یبوست استفاده می شده است.

امروزه، در درجه اول به عنوان درمانی برای علائم مرتبط با آنفولانزا و سرماخوردگی به بازار عرضه می شود.

سنجد به صورت شربت یا قرص در دسترس است، اگرچه دوز استانداردی وجود ندارد. برخی از افراد ترجیح می دهند با پختن توت با سایر مواد مانند عسل و زنجبیل، شربت یا چای خود را درست کنند.

مطالعات لوله آزمایش نشان می دهد که ترکیبات گیاهی آن دارای خواص آنتی اکسیدانی، ضد میکروبی و ضد ویروسی است، اما تحقیقات انسانی وجود ندارد.

در حالی که چند مطالعه کوچک انسانی نشان می‌دهد که سنجد طول مدت عفونت آنفولانزا را کوتاه می‌کند، مطالعات بزرگ‌تری مورد نیاز است تا مشخص شود آیا این گیاه نسبت به درمان‌های ضد ویروسی معمولی مؤثرتر است یا خیر.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.