پالتو چرم کوتاه زنانه در بازار به حراج گذاشته شد

سوال در مورد نحوه مراقبت از پالتو چرم کوتاه زنانه بسیار بیکار نیست. این تکه لباس ظریف فرم سختگیرانه ای دارد و مراقبت نادرست می تواند یک کالای گران قیمت را خراب کند. 

شستن در ماشین لباسشویی با ماشین لباسشویی کت را به یک پارچه پاره شده بدبخت تبدیل می کند و اتو کردن بدون بخار می تواند آثار و حفره هایی بر جای بگذارد.

کت نیاز به مراقبت منظم و مناسب دارد. یقه ها به طور مداوم با دست ها در تماس هستند و بنابراین نیاز به تمیز کردن با کیفیت دارند، در غیر این صورت چرب می شوند.

البته، برای بازگرداندن ظاهر لباس، باید به طور دوره ای لباس بیرونی خود را خشکشویی کنید. با این حال، چند ظرافت مراقبت روزانه وجود دارد که نه تنها کت شما را عالی جلوه می دهد، بلکه حتی پوشیدن آن را نیز افزایش می دهد.

چوب لباسی مناسب را انتخاب کنید. هر پالتویی، حتی کتی که هر روز می پوشید، بهتر است روی چوب لباسی نگهداری شود، نه قلاب. مهم است که اندازه رخت آویز مناسب باشد و مواد قابل اعتماد باشد:

  • چوب لباسی باید وزن لباس بیرونی را تحمل کند ، یک شرط ضروری برای آن استحکام است.
  • اندازه رخت آویز باید با عرض شانه های کت مطابقت داشته باشد، در غیر این صورت ممکن است تغییر شکل داده شود: لبه های بیرون زده چوب لباسی آستین ها را کشیده و روی خیلی باریک چیز به سرعت چروک می شود.

به منظور مراقبت مناسب از کت در هر دو فصل سرد و گرم، بهتر است به جای یک چوب لباسی تخت، یک چوب لباسی جامد چوبی یا پلاستیکی با شکل آناتومیک قوی برای نگهداری بخرید.

وسایل حجیم و سنگین را در جیب کت نگهداری نکنید. در زیر سنگینی چیزهای کوچکی که اغلب در جیب می گذاریم (کیف پول، کلیدهای آپارتمان و ماشین و غیره)، پارچه کشیده می شود و ظاهر کت خراب می شود:

جیب های وصله شکل اصلی خود را از دست می دهند. داخلی ها، با کشیدن آستر، قفسه ها را تغییر شکل می دهند. سعی کنید عادت حمل همه چیز در جیب کت خود را از خود دور کنید، مطمئناً ارزش گذاشتن چیزهای سنگین را در یک لباس گران قیمت و شیک ندارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.