پخش سیم مسی نازک اصفهان + عمده ارزان

سیم مسی از آنجایی که سیم‌ها در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌شود، هنگام خرید سیم باید بدانید که برای چه کاری می‌خواهید از آن استفاده کنید؛ بنابراین هر نوع سیم تولید شده باتوجه به مشخصات خود کاربرد خاصی دارند؛ به طور کلی سیم مسی در انواع مختلفی مانند سیم، مفتول، سیم لاکی، سیم نیمه هادی، مفتول نازک مسی، مفتول مسی ضخیم، مفتول روکش دار، سیم بدون روکش و … طراحی و تولید می‌شود..هر کدام از این سیم‌ مسی به نوبه خود کاربرد خاص خود را دارند؛ به عنوان مثال، به دلیل انعطاف‌پذیری زیاد و فضای کمتر، معمولاً در سیم کشی ساختمان‌ها از سیم اسپیسر استفاده می‌شود، اما سیم مفتولی بیشتر در تابلوهای برق استفاده می‌شود؛ بنابراین شکل و فرم این نوع سیم مسی بسیار راحت و سبک و دارای پهن است. سیم‌های نیمه افشان سیمی با مشخصات سیم و سیم کابل البرز افشان است و ساختاری شبیه سیم دارد، اما انعطاف‌پذیر نیست و از مقاومت الکتریکی بالاتری نسبت به سیم پخش کن برخوردار است پخش عمده سیم مسی دراصفهان یکی از صنایع این شهر به حساب می اید که رونق دارد.

پخش سیم مسی نازک اصفهان + عمده ارزان

صادرات سیم مسی

صادرات سیم مسی سیم مفتول یکی از کالاهای بسیار پرطرفدار در صادرات است که کشورهای زیادی خواهان آن هستند. این سیم را در بازار با نام‌هایی چون سیم خشک و سیم نصب ثابت هم می‌شناسند. با توجه به ویژگی‌های منحصربه‌فرد این سیم هادی، استفاده‌های زیادی در صنعت از آن می‌شود. صادرات سیم مفتول ایران به کشورهای بسیاری انجام می‌شود که سودآوری خوبی برای تاجران این حوزه به همراه دارد. صادرات سیم برق فشار قوی، توری، کلاف و مش نیز در همین دسته قرار دارند. صادرات سیم مفتول به‌عنوان یک صادرات غیرنفتی، ارزآوری خوبی برای کشور دارد.

یکی از دلایل اهمیت استفاده از این سیم در صنایع مختلف، سیم‌کشی تابلوهای برق و توزیع‌کننده‌ها است. از این سیم‌ها در زیر گچ کاری، در درون لوله‌ها، برای ساخت انواع الکترونیک و دسته سیم هم استفاده می‌شود. صادرات سیم مفتول شامل انواع مختلفی از این سیم است که در ادامه به انواع آن اشاره می‌کنیم. بسیاری از کشورهای منطقه نظیر عراق، آذربایجان و ازبکستان از خریداران سیم مفتول ایرانی هستند. در صورت اشراف کامل به اصول تجارت و کسب اطلاعات در این حوزه از صادرات، می‌توان صادرات پرسودی را شاهد بود.اغلب از هادی مس برای سیم مفتولی استفاده می‌شود تا رسانایی و کیفیت بالاتری داشته باشد.

سیم مسی 8mm

سیم مسی 8mm یکی از محصولات کارخانه صنایع مفتولی تاجیک سیم مفتول با روکش مس است که با نام های سیم مسوار ، مفتول مسوار ، مفتول مسبار ، سیم مفتول مسی ، سیم مفتول روکش مس و … نیز شناخته می شود. این محصول مسوار در انگلیسی COPPER WIRE , COPPER CLAD WIRE , COPPER COATED WIRE نامیده می شود . فرایند تولید مسوار شبیه به فرایند تولید سیم گالوانیزه سرد می باشد و سیم مفتول سیاه فابریک پخته با عبور از وان اسید شور و وان الکترومس در طی فرآیند جابه جایی یون های منفی و مثبت به وسیله راکتیفایر ، بر روی سطح سیم مفتول یک لایه مس نشسته می شود.قیمت مفتول مسوار کلاف با مراحل تولید کمتر قیمت مناسب تری نسبت به سایر حالت ها دارد . این محصول به صورت کلاف در انتهای دستگاه جمع می شود و به صورت کلاف های 15 کیلویی و 30 کیلویی و 50 کیلویی به فروش می رسد . با توجه به بسته بندی این محصول به صورت کلاف یا برای کشش مورد استفاده قرار می گیرد یا برای استفاده در کارخانه تجهیزات خانگی و آشپزخانه و لوازم برقی و فنر و میخ سازی و سوزن منگنه مورد استفاده قرار می گیرد.

ضخامت مفتول مسوار کلاف از سایز 0.3mm تا 8.0mm موجود می باشد .کاربرد مفتول مسوار شاخه :

مفتول مسوار به صورت شاخه با طول نیم متر و یک متر و دو متر و سه متر و با ضخامت مفتول 2.5mm تا 8.0mm به فروش می رسد این محصول در انتهای خط تولید با ورود به دستگاه شاخه کن مفتول CNC یا لیزری به طول یکسان برش داده می شود و برای حفظ فرم و اندازه در بسته بندی لوله ای به فروش می رسد. مفتول مسوار به صورت شاخه در ساخت توری مش و توری جوشی و اتصالات و لوله های لوازم برقی خانگی و باکس و قفسه و قفس و تولید میخ و پرچ و مهره و پین کاربرد دارد.

سیم مسی نانو کد شده چیست

سیم مسی نانو کد شده چیست خوردگي مس مي‌تواند اثر نامطلوبي روي عملكرد دستگاه‌ها داشته باشد كه در نهايت، گرم شدن بيش از حد و خرابي، از پيامدهاي اين فرآيند خواهد بود. گرافن ماده‌اي غيرقابل نفوذ و از نظر شيميايي كاملا خنثي است، اين ماده بسيار نازك، مي‌تواند به‌عنوان پوشش روي سطح مواد مختلف قرار گرفته و از آن‌ها محافظت كند، شركت موفق به توليد پوشش گرافني تقويت شده با گرافن شده‌ كه امكان توليد انبوه و تجاري آن وجود دارد

.وجود پوشش گرافني مي‌تواند مانع از خوردگي و از هم گسيختگي سيم‌هاي مسي شود و در نهايت، هدايت گرمايي و الكتريكي اين سيم‌ها را در محيط‌هاي بسيار خورنده حفظ كند

همچنین ادغام نانولوله‌های کربنی با ماتریس مس برای بهبود رسانایی و عملکرد مکانیکی ایده تازه‌ای نیست. نانولوله‌های کربنی به‌دلیل وزن کم، مقاومت فوق‌العاده و خواص رسانایی بسیار عالی هستند. اما تلاش‌های قبلی محققان برای تولید چنین کامپوزیتی منجر به محصولی با طول کوتاه شده ‌است که در حد چند میکرو یا میلی‌متر طول داشتند. همچنین مقیاس‌پذیری این روش‌ها محدود و عملکرد نیز نسبتا پایین بوده است.

تفاوت های فیبر نوری و سیم مسی

تفاوت های فیبر نوری و سیم مسی فيبر نوري و سيم مسي:مواد اوليه ي فيبر نوري از مس ارزانتر اند و در مقابل آشکارسازها و تقويت کننده هاي نوري گرانترند.اما به دليل اين که افت سيگنال هاي نوري بسيار کمتر است،تعداد تقويت کننده ها کمتر بوده و قيمت تمام شده کل سيستم در مناطق وسيع کمتر خواهد بود.قطر وزن فيبر نوري از سيم مسي کمتر است و پهناي باند آن براي ارسال اطلاعات بسيار بيشتر است.در مقابل تمام مزاياي فيبر نوري نسبت به سيم مسي به يک عيب عمده مي توان اشاره کرد. اتصال فيبرهاي نوري به هم،وقت گير و مشکل است و نياز به کادر فني و نيروي متخصص دارد با قطع يک کابل نوري بر خلاف کابل مسي،نمي توان به راحتي فيبرها را با پيچ و خم به هم متصل کرد.زيرا زاويه شکست عوض شده و باعث مي شودنور از سطح فيبر ها خارج شود. اين کار و کارهايي مثل قطع کابل نوري به تخصص ويژه اي نياز دارد و به راحتي کابل هاي مسي نخواهد بود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.