پوشیدن حوله تن پوش مارک کنزو سبب نجات مرد جوان از زیر آوار شد

حوله طبق تعریف، ورقه ای از مواد است که برای خشک کردن آب از بدن طراحی شده است. و به این ترتیب، باید چندین الزام را برآورده کند:

در لمس خوشایند باشد، آب را به خوبی جذب کند، پوست را تحریک نکند و بادوام باشد، به راحتی شسته شود و بعد از شستشو اندازه، شکل و نرمی الیاف را از دست ندهد. چه کنجکاوی هایی در حوله ها پنهان شده است؟

یک پارامتر بسیار مهم اندازه حوله تن پوش مارک کنزو است. همه چیز بستگی به این دارد که از آن برای چه چیزی استفاده شود – آیا به عنوان حوله کودک استفاده می شود، حوله بدنسازی، یا شاید به سادگی به عنوان حوله صورت استفاده شود.

حوله 30 در 50 سانتی متری بهترین برای پاک کردن دست و صورت است، در حالی که حوله های 50 در 100، 50 در 90 و 70 در 140 سانتی متر، حوله هایی با اندازه متوسط ​​هستند که برای مثال برای استفاده به عنوان حوله کودک مناسب هستند.

وقتی صحبت از حوله هایی با ابعاد 100×150 و 100×180 سانتی متر می شود، حوله های معمولی حمام محسوب می شوند .

رنگ ها و الگوهای حوله های زیادی در بازار موجود است و به معنای واقعی کلمه هر کسی چیزی برای خود پیدا می کند. حوله ها می توانند شکل گلدوزی، برجسته کاری، حاشیه ژاکارد داشته باشند یا با یک حاشیه تزئین شوند یک نوار تزئینی در امتداد سمت کوتاهتر حوله.

رنگ ها باید با چیدمان حمام مطابقت داشته باشند یا یک عنصر ساختاری باشند. انتخاب بزرگ است، از رنگارنگ در الگوهای مختلف گرفته تا رنگ های ثابت. بنابراین هر کس مطمئنا چیزی را برای خود انتخاب خواهد کرد.

پارامتری که اغلب حوله ها هنگام خرید آن ها بررسی می شود، گراماژ است. وزن مواد بافته شده را نشان می دهد.

با افزایش وزن پایه (و در نتیجه تراکم مواد) در متر مربع (GSM)، قدرت جذب پارچه و حوله ساخته شده از آن افزایش می یابد. محصولات موجود برای فروش را می توان به سه دسته طبقه بندی کرد:

  • 300-400 GSM;
  • 450-500 GSM;
  • 600-800 GSM.

دسته اول شامل حوله های سبک، نازک و سریع خشک می شوند که به راحتی تا می شوند و در صورت تا شدن فضای کمی را اشغال می کنند. 

گروه دوم گروهی است که مشتریان با میل و رغبت انتخاب می‌کنند، زیرا حس پارچه‌ای جامد و گوشتی را القا می‌کنند و در عین حال خاصیت خشک شدن سریع را حفظ می‌کنند. 

از طرف دیگر گروه سوم حوله هایی با بیشترین وزن در هر متر مربع، جذب بالا و زمان خشک شدن طولانی ارائه می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.