کابل خودنگهدار پنج رشته با عایق XLPE

ساختار کابل خودنگهدار پنج رشته با عایق XLPE از سه رشته سیم با سطح مقطع یکسان به عنوان فاز از جنس آلومینیوم با خلوص ۹۹.۵ در صد و یک رشته به عنوان روشنایی از همین جنس و رشته دیگر به عنوان نول نگهدارنده، همزمان از جنس آلومینیوم آلیاژی (منیزیم، سیلیسیم) تشکیل شده است، از مزایای به کارگیری کابل شبکه 10 متری خودنگهدار بسیار زیاد می باشد که می توان به کاهش قطع برق و تداوم انرژی رسانی اشاره کرد، حال اگر می خواهید بدانید قیمت کابل خودنگهدار چگونه است، در این خصوص همراه باشید.

کابل خودنگهدار پنج رشته با عایق XLPE

بزرگترین شرکت های تولیدکننده سیم و کابل در ایران

بزرگترین شرکت های تولیدکننده سیم و کابل در ایران

امروزه تولید سیم و کابل برق یکی از مطلوب ترین صنایع از نظر اقتصادی شناخته می شود، افزایش فزاینده تجهیزات الکتریکی در زندگی روزمره باعث رشد اقتصادی این شاخه از تولید در کل دنیا و ایران می باشد.

بزرگ ترین شرکت سیم و کابل سازی ایران دارای مدرن ترین خط تولید کابل های ولتاژ بالاست.

مس ماده اصلی و اولیه تولید کابل های برق است، این ماده از داخل کشور تهیه می شود و با معادن زیاد در ایران، مشکلی برای تامین این ماده اولیه وجود ندارد، مثل: پوشش های کابلی مانند غلاف های میانی، نهایی و عایق ها در کابل های معمولی p.v.c .

اما مواد کابل تخت افشان های ولتاژ متوسط و ولتاژ بالا در داخل کشور موجود نیست و وارد می شود، این شرکت مفتول های گالوانیزه و سرب رل نیز از داخل کشور تهیه می کند اما هر چه درجه آن بالا می رود، میزان مواد اولیه وارداتی آن نیز افزایش می یابد.

البته یکی از کارهای مهمی که تولید کنندگان در هنگام کابل کشی باید توجه داشته باشند محاسبه جدول کابل خودنگهدار می باشد؛ زیرا با توجه به این که بیشترین نوع سیم و کابل از لحاظ جنس رسانا، مس و آلومینیوم هستند، با توجه به نوع سیم و کابلی که دارید حداکثر جریان مجاز را بررسی می کند.

خرید و فروش کابل خودنگهدار پنج رشته با بالاترین کیفیت

خرید و فروش کابل خودنگهدار پنج رشته با بالاترین کیفیت

کابل خودنگهدار پنج رشته با توجه به بالاترین کیفیت و مزایای کاربرد زیر:

 • کاهش برق و تداوم انرژی رسانی
 • کاهش انرژی های توزیع نشده
 • امکان استفاده در معابر باریک و حفظ ایمنی افراد در زمان بهره برداری
 • کاهش استفاده غیر مجاز از برق معابر و جلوگیری از سرقت انرژی برق
 • عدم نیاز به شاخه زنی و قطع درختان
 • کاهش خسارت های ناشی از آتش سوزی در مناطق پر درخت
 • مقاوم بودن در برابر خوردگی و افزایش عمر خطوط
 • دارای توجیه اقتصادی برای جایگزینی با هادی مسی

خرید و فروش کابل خودنگهدار پنج رشته با ولتاژ 0.6/1 کیلو ولت با پشتیبانی واحد تولید به صورت روزانه انجام می شود و بر حسب تقاضای مشتریان تولید و به سرعت آماده فروش می گردد.

پر فروش ترین کابل های خودنگهدار در بازار کشور

پر فروش ترین کابل های خودنگهدار در بازار کشور

کابل خودنگهدار ۷۰ یکی از پر فروش ترین انواع کابل های خودنگهدار به شمار می رود.

کابل خودنگهدار ۷۰ بهترین برند بازار که مورد تایید توانیر بوده و کاملا استاندارد تولید شده است و دارای:

 • یه هادی فاز
 • یک هادی نول
 • یک هادی نگهدارنده
 • یک هادی روشنایی

اختلاف قیمت کابل های خود نگهدار در نمایندگی ها

اختلاف قیمت کابل های خود نگهدار در نمایندگی ها

قیمت روز کابل خودنگهدار تابع شرایط مختلفی است، به همین جهت امکاناتی برای مشتریان فراهم شده است که از طریق سایت های فروش کابل یا فروشگاه های اینترنتی از قیمت کابل خودنگهدار تک فاز و سه فاز به آسانی اطلاع یابند و با آگاهی کافی از مشخصات فنی و کیفیت ساخت، دست به انتخاب محصول مناسب بزنند.

بدیهی است که نرخ روز آلومینیوم مهم ترین فراسنج در تعیین قیمت روز کابل خودنگهدار خواهد بود و نوسانات آن اثر مستقیم بر این موضوع بر جای می گذارد. 

با توجه به نوسانات قیمت کابل خودنگهدار برق و متغیر بودن نرخ هر کابل نسبت به درجه کیفی، مشتریان می توانند از طریق ارتباط با دپارتمان فروش از لیست قیمت های به روز مطلع گردند، مانند لیست قیمت کابل ابهر که با یک جستجو در اینترنت به راحتی می توانید از لیست قیمت کابل ها اطلاع داشته باشید اما لازم به ذکر است برخی مواقع به دلیل نوسانات، قیمت حذف می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.