کارتریج سامسونگ mlt-d104s که مجهز به سیستم دزدگیر می باشد

از نظر هزینه خرید اولیه، کارتریج‌ های جوهری و کارتریج سامسونگ mlt-d104s به‌طور قابل‌ توجهی ارزان‌ تر از لیزر هستند.

به طوری که هزینه تعویض جوهر به طور متوسط حدود 25 پوند در مقایسه با 50 پوند برای کارتریج لیزری است.

گفته می‌شود، کارتریج‌های لیزری خروجی بسیار بیشتری دارند و می‌توانند صفحات بیشتری را در هر کارتریج نسبت به کارتریج‌های جوهرافشان تولید کنند.

بنابراین، این واقعاً به استفاده شما بستگی دارد. اگر فقط گاهی اوقات چاپ می کنید، چاپگر جوهر افشان احتمالاً ارزان تر خواهد بود.

اگر اغلب و زیاد چاپ می کنید، لیزر می تواند در دراز مدت مقرون به صرفه ترین باشد.

با این حال، اگر روی جدیدترین دستگاه جوهر افشان با کارایی بالا سرمایه گذاری کنید، متوجه خواهید شد که خروجی و عملکرد آن بسیار شبیه به یک چاپگر لیزری است.

کارتریج

باز هم، این بستگی به استفاده شما دارد، و اینکه چقدر مایلید برای یک چاپگر جدید و سطح بالا صرف کنید.

اگر سرعت نیاز اصلی شما هنگام خرید یک چاپگر جدید است، باید بین لیزر و جوهر افشان تصمیم بگیرید، زیرا هر دو بسته به میزان هزینه ای که می خواهید هزینه کنید، سرعت و عملکرد عالی ارائه می دهند.

در زمان‌ های گذشته، جوهرافشان‌ها کندتر از لیزرها بودند، اما پیشرفت‌های جدید HP، Epson و Brother به این معنی است که جوهرافشان‌های برتر اکنون می‌توانند از نظر سرعت چاپ با چاپگرهای لیزری رقابت کنند.

روی یک دستگاه لیزر یا جوهر افشان پیشرفته سرمایه گذاری کنید و کاربران می توانند انتظار سرعت چاپ حدود بیست ورق در دقیقه را داشته باشند.

این را با سرعت چاپ شش ورق در دقیقه جوهر افشان‌های ارزان‌تر مقایسه کنید و هزینه خرید اولیه یک دستگاه تاپینگ می‌تواند ارزش آن را داشته باشد.

در حالی که پرینترهای لیزری اغلب عملکرد همه جانبه سریع تری ارائه می دهند، از نظر کیفیت تصویر بیرون و بیرون نمی توانند با جوهرافشان رقابت کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.