کفش مردانه تابستانی برای درد زانو ساخته شده است

کفش های قایق تیره سرمه ای و قهوه ای که با شلوارهای کشدار راه راه خاکستری و سفید پوشیده می شود.

جفت کفش قایق در بالا سیستم بند کشی معمولی کفش مردانه تابستانی را نشان می دهد که جریان هوا را در قسمت بیشتری از پا تشویق می کند.

به عنوان بخشی از تلاش برای باز نگه داشتن کفش‌های تابستانی تا حد امکان، بسیاری از کفش‌های تابستانی از سیستم‌های بندکشی تنگ‌تر و منقبض‌تر، مانند نمونه معمولی کفش‌های آکسفورد، اجتناب می‌کنند و به جای آن، سیستم‌های بسته‌کننده‌ای را انتخاب می‌کنند که تا حد زیادی پا را در معرض دید قرار می‌دهند ممکن است.

در کفش‌های تابستانی رسمی‌تر، احتمالاً یک سیستم بند دربی دیده می‌شود، زیرا ناحیه اطراف وامپ آن زمانی که کاملاً بند باشد، تنگ و منقبض نیست.

در کفش‌های معمولی‌تر تابستانی، این سیستم توری اغلب دارای توری‌های ضخیم‌تری است که در نظر گرفته نشده است که محکم همگام شوند و ساختار زبانه و رویه معمولاً شل‌تر است تا حداکثر گردش هوا را تشویق کند.

لغزش غیرمعمول دو صدایی روی کفش‌های لوفر با روکش‌های کناری و برگینگ توسط سنت کریسپین کفش‌های لغزنده نیازی به بند ندارند و در نتیجه به راحتی درآورده و درآورده می‌شوند و جریان هوای عالی را در اطراف پاهای شما فراهم می‌کنند.

کفش‌های لغزنده، که به طور کامل فاقد سیستم بند هستند، برای پوشیدن تابستانی نیز بسیار محبوب هستند، زیرا دهان پهن‌تر اغلب می‌تواند دسترسی بهتری به هوای گردشی داشته باشد که به خنک نگه داشتن کل بدن کمک می‌کند.

کفش‌های لغزنده نیز معمولاً نمای پایین‌تری دارند و بیشتر قسمت پا را در معرض هوای آزاد قرار می‌دهند.

کفش‌های لغزنده همچنین این مزیت را دارند که می‌توان آن‌ها را به‌سرعت و به‌راحتی درآورد و درآورد، و هر قدم زدن در موج‌سواری را که ممکن است در آن وسوسه شوید، تسهیل می‌کند.

اندازه slip-ON ها را کاهش دهید!

کفش‌های لغزنده مانند کفش‌های لوفر، با کشش و سپس انقباض در اطراف آن به پای شما می‌چسبند زیرا سیستم بند ندارند.

به آرامی بسیاری از مواد طبیعی مانند چرم را بکشید و کفش را بزرگتر و گشادتر از زمانی که در ابتدا خریداری کرده بودید تبدیل کنید.

بنابراین، برای اکثر اسلیپ‌ها، به شما توصیه می‌شود که یک سایز نیم‌سایز یا یک سایز کامل کمتر از اندازه معمول خود خریداری کنید.

  • رنگ ها و بافت ها
  • جوراب های قهوه ای روشن و آبی با کفش های جیر در رنگ قهوه ای
  • دربی های قهوه ای روشن
  • یک جفت کفش قایق نارنجی
  • کفش نارنجی قایق
  • مدل‌های رانندگی آبی تاد که رافائل آن را پوشیده است
  • Moc های رانندگی آبی
  • کفش سبز زیتونی با شلوار سرمه ای
  • دربی سبز زیتونی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.