کمیت صابون خاک رس بیز به دلیل بالا بردن سطح کیفیت

استفاده از خاک رس در صابون فرآیند سرد

خاک رس به دلیل خواص مختلف خود یک افزودنی محبوب در صابون خاک رس بیز سازی است. اگر به دنبال رنگ طبیعی هستید، این یک گزینه عالی است. قانون کلی این است که از حدود 1 قاشق چایخوری خاک رس به 500 گرم صابون استفاده کنید.

می توانید مقدار بیشتری نیز اضافه کنید، اما توجه داشته باشید که افزودن خاک رس می تواند سرعت ردیابی را افزایش دهد. می‌توانید خاک رس را مستقیماً به آب لیمو اضافه کنید، که رنگ را تشدید می‌کند، یا آن را بلافاصله به صابون اضافه کنید. 

با این حال، خاک رس مایع را جذب می کند، بنابراین مهم است که خاک رس را قبل از افزودن آن به مخلوط صابون خیس کنید. من دوست دارم 1 قاشق چای خوری خاک رس را در 1 قاشق غذاخوری آب رقیق کنم و آن را به یک دوغاب مخلوط کنم. 

خیس کردن خاک رس همچنین کمک می کند تا خاک رس به طور یکنواخت در سراسر صابون پخش شود و لکه بینی را کاهش دهد.

استفاده از خاک رس در صابون ذوب و ریختن
خاک رس نیز برای افزودن به پایه های ذوب و ریختن صابون عالی است. میزان استفاده در پایه های صابون ذوب و ریخته شده حدود 1 قاشق چایخوری در هر 500 گرم صابون است.

حواسم هست زیاد اضافه نکنم، چون صابون را خیلی غلیظ می کند و کار با آن را سخت می کند. برای جلوگیری از جمع شدن و پراکندگی خاک رس به طور مساوی در صابون، من دوست دارم 1 قاشق چای خوری خاک رس را در 1-2 قاشق چای خوری ایزوپروپیل الکل 99٪ رقیق کنم.

استفاده از الکل همچنین باعث کاهش حباب در صابون شما می شود. نگران الکل نباشید، حرارت صابون ذوب شده الکل را تبخیر می کند و تنها خاک رس را پشت سر می گذارد.

خاک رس بنتونیت یک بنتونیت سدیم است که از خاکستر آتشفشانی ایجاد می شود. این خاصیت منحصر به فرد جذب آب دارد (می تواند تا 14 برابر وزن خود متورم شود!)

که باعث لغزش صابون می شود که مخصوصاً در صابون های اصلاح مفید است، زیرا به تیغ اجازه می دهد تا به آرامی روی پوست سر بخورد. خاک رس بنتونیت دارای رنگ خاکستری تا کرم است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.